• Головна
  • Госпітальна рада провела перше засідання у Чернівцях
фото
21:11, 30 січня 2020 р.

Госпітальна рада провела перше засідання у Чернівцях

фото
фото пресслужби Чернівецької ОДА

фото пресслужби Чернівецької ОДА

Підготовку до формування проєкту перспективного плану розвитку Чернівецького госпітального округу на 2020 рік обговорили на першому засіданні госпітальної ради у Чернівцях.

Як інформує пресслужба Чернівецької ОДА, сьогодні, 30 січня, відбулося перше засідання Госпітальної ради Чернівецького Госпітального округу.

На засіданні вирішили, що у голови ради має бути два заступники. Одним із них став Василь Павлюк - фахівець Департаменту охорони здоров’я ОДА. Іншого ж заступника ухвалили обрати під час засідання у лютому, після того, як члени ради ознайомляться із біографіями кандидатів. 

Члени Госпітальної ради затвердили також графік роботи органу. Збиратиметься він кожен третій четвер місяця. Крім того, під час роботи обговорили підготовку до формування проєкту перспективного плану розвитку Чернівецького госпітального округу на 2020 рік.

"Уряд визначив мережу опорних лікарень у Чернівецькій області. Однак саме госпітальна рада має розробити механізм моніторингу функціональних потужностей та об‘єму надання медичної доромоги, які відповідають багатопрофільним лікарням інтенсивного лікування. За нашими пропозиціями мережа їх може змінюватися за результатами діяльності в межах цього року. Тож украй важливо виробити критерії оцінки роботи опорних медичних закладів, якими керуватимемося у роботі," - наголосила голова госпітальної ради Наталія Гусак. 

Довідково 
Госпітальна рада - дорадчий орган, до завдань якого належать розроблення пропозицій та рекомендацій щодо плану розвитку госпітального округу, реорганізації і перепрофілювання закладів охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги в межах госпітального округу.

До складу Госпітальної ради Чернівецького госпітального округу входять 26 учасників, серед яких - керівники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій, керівники приватних медичних установ та закладів охорони здоров’я різних рівнів надання медичної допомоги, фахівці структурних підрозділів Чернівецької ОДА та ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет".

Читайте також: На Буковині дві райдержадміністрації отримали керівників: Зеленський підписав наказ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Госпітальна рада #засідання #Чернівецький госпітальний округ #Чернівецька ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...