• Головна
  • Буковинську молодь запрошують долучитися до Всеукраїнського руху «Твоя країна»
15:16, 31 січня 2020 р.

Буковинську молодь запрошують долучитися до Всеукраїнського руху «Твоя країна»

Буковинську молодь запрошують долучитися до Всеукраїнського руху «Твоя країна»

Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації уже другий рік поспіль підтримує Всеукраїнський рух «Твоя країна».

Це відкритий некомерційний мережевий рух, метою якого є поїздки у найрізноманітніші міста України. Візит триває протягом трьох-п'яти днів, повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації.

Виїзд має насичену програму, до якої входять квести й екскурсії, тімбілдинг, лекції та тренінги, зустрічі з відомими людьми, відвідування музеїв, театрів та інших визначних місць.

Окрім знайомства з містом, учасники можуть поспілкуватися з однолітками, які приїхали до омріяного міста із різних куточків України. Рух є безалкогольним.

Рух повністю відкритий для співпраці з різноманітними організаціями чи окремими людьми, які хочуть показати своє місто чи село. Необхідно заповнити форму за адресою bit.ly/tvoja_krajina_organketa, повідомляючи про те, що готові робити візит.

Учасниками руху можуть бути люди віком від 18 до 28 років. Для цього охочим відвідати певне місто/село треба заповнити анкету та чекати відповіді від організаторів, яка приходить на пошту за 10 днів до початку візиту. Основною умовою є те, що учасники самі сплачують витрати на дорогу.

За якими критеріями відбирають людей?

Тут слід враховувати особистісний та груповий рівні. Тобто з одного боку оцінюється мотивація, зацікавленість потенційного учасника, його інтереси та досвід, а з іншого – пам'ятаєте про те, що група повинна бути достатньо різноманітна та цікава.

Із моменту створення руху «Твоя країна» проведено 379 візитів, 4174 особи взяли участь у проєкті, участь у русі беруть 83 міста та містечка.

Читайте також: у пожежі на Буковині загинув паралізований буковинець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#твоя країна #рух
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...