• Головна
  • Медичний центр «Країна Здоров'я» в Василькові
Реклама
14:04, 31 січня 2020 р.

Медичний центр «Країна Здоров'я» в Василькові

Реклама
Картинки по запросу Медичний центр «Країна Здоров'я» в Василькові

Картинки по запросу Медичний центр «Країна Здоров'я» в Василькові

Розділ медицини під назвою «терапія» спрямований на вивчення, діагностику, розробку системи консервативного лікування, профілактики і реабілітації, вивчення патогенезу та етіології різних внутрішніх хвороб і їх клінічних проявів. Медичний центр «Країна Здоров'я» в Василькові пропонує послуги терапевта, який проводить первісну діагностику захворювань. Терапевт - це «перша лінія» допомоги людині з тривожними симптомами і підозрою на наявність захворювання. Терапевт в Василькові встановить діагноз і призначить курс лікування, в разі серйозних захворювань, направить до профільних лікарів.

Що включає в себе послуги терапевта?

Терапевтичне консультування дозволяє дізнатися життєву ситуацію людини, яка звертається за допомогою, і в той же час дає можливість визначити причини хвороби. Іноді потрібно більше однієї зустрічі, щоб зібрати всю необхідну інформацію і скласти правильний діагноз. Область послуг терапевта включає в себе вивчення захворювань серцево-судинної системи, органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сполучної тканини, нирок, печінки, ендокринної системи, а також інфекційних захворювань. Відповідно, терапевт є лікарем загальної практики, в компетенцію якого входить вивчення причинно-наслідкового зв'язку механізмів захворювання внутрішніх органів і систем.

Терапевт займається діагностикою, лікуванням, профілактикою і, при необхідності, направляє людину до більш вузького спеціаліста, наприклад, пульмонолога або кардіолога. Крім того, терапевт призначає лабораторне обстеження, наприклад, крові, сечі, фекалій та інших біологічних матеріалів, ЕКГ, рентгенографії, УЗД. Аналізуючи зібрані дані, лікар приймає рішення про відправку пацієнта до конкретного фахівця або призначення загальних терапевтичних заходів. До компетенції терапевта також входить встановлення необхідності госпіталізації пацієнта на ранніх стадіях обстеження.

Терапевт створює первинну медичну документацію - амбулаторну картку пацієнта, яка відображає всю історію хвороби, застосовуе методи діагностики і пропонуе режими лікування, а також визначає ступінь тимчасової непрацездатності та при необхідності видає лікарняний лист. Медичний центр «Країна Здоров'я» в Василькові приймає пацієнтів за попереднім записом. Скористайтеся перевагами і запишіться на прийом до терапевта, заповнивши форму заявки і залишивши свої контактні дані на сайті Центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...