• Головна
  • Лавини в горах - на Буковині оголосили високий рівень небезпеки
15:26, 5 лютого 2020 р.

Лавини в горах - на Буковині оголосили високий рівень небезпеки

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Синоптики Чернівецького гідрометцентру попередили про високий рівень сніголавинної небезпеки.

У зв’язку з iнтенсивним приростом снiгового покриву 5-6 лютого у горах Чернiвецької області зберiгається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

Нагадаємо, цими днями по території Чернівецької області очікується ускладнення погодних умов. Зокрема, 5 лютого сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу. 5-6 лютого посилення північно-західного вітру 15-20 м/с. На дорогах ожеледиця. 6-7 лютого очікується зниження нічних температур до 3-8° морозу. 8 лютого очікується до 8-13° морозу.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Хотинську районну державну адміністрацію очолив Василь Ченківський. Прочитати про це можна ТУТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лавини #небезпека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...