• Головна
  • На Буковині створюють Молодіжну раду - завдання та реєстрація
12:13, 7 лютого 2020 р.

На Буковині створюють Молодіжну раду - завдання та реєстрація

На Буковині створюють Молодіжну раду - завдання та реєстрація

Розпочато процес створення Молодіжної ради Чернівецької області при управлінні молоді та спорту Чернівецької ОДА.

Про це повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація. 

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при обласній державній адміністрації, аби формувати курс молодіжної політики всієї області.

Основними завданнями молодіжної ради буде:

  • сприяння участі молоді у процесі розроблення, видання актів місцевої держадміністрації з питань реалізації державної політики у молодіжній сфері на регіональному рівні, прийняття актів обласної ради та її посадових осіб щодо вирішення питань регіонального і місцевого значення у зазначеній сфері, а також контролю за їх виконанням;
  • сприяння узгодженості дій місцевої держадміністрації, обласної ради у вирішенні питань, пов’язаних із молоддю та її участю в усіх сферах життя регіону;
  • подання пропозицій щодо визначення та обґрунтування пріоритетних напрямів реалізації державної політики у молодіжній сфері та щодо проведення відповідної роботи на регіональному рівні, вирішення питань регіонального і місцевого значення у зазначеній сфері;
  • подача місцевій держадміністрації, обласній раді обов’язкові для розгляду пропозиції та рекомендації щодо залучення молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя регіону, а також підвищення ефективності виконання рішень, які впливають на життя молоді.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

  • представниками інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території регіону;
  • представниками органів студентського та учнівського самоврядування та їх обласних об’єднань;
  • представниками молодіжних консультативно-дорадчих органів при сільських, селищних, міських, районних у містах радах, утворених на території регіону.

Для формування складу молодіжної ради повинна бути утворена ініціативна група з її підготовки із представників інститутів громадянського суспільства, перерахованих вище.

Якщо маєте ідеї і бачення покращення у галузі молодіжної політики, за посиланням можете зареєструватися як потенційний учасник ініціативної групи, а згодом стати членом Молодіжної ради області.

Реєстрація відкрита до 20 лютого 2020 року. Далі буде сформовано остаточний склад ініціативної групи і подальше перше засідання Молодіжної ради області.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що без тепла лишаються 13 будинків у Чернівцях. Прочитати про це можна ТУТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рада #молодіжна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...