
фото
20:17, 9 лютого 2020 р.
Штормове попередження по Україні оголосили синоптики: важливе буковинцям
фото

фото ілюстративне
На понеділок, 10 лютого, оголошено штормове попередження на значній території України. На буковині очікується сильний вітер, у Карпатах - мокрий сніг.
10 лютого вночі у західних, північних та Вінницькій областях, вдень в Україні очікуються пориви вітру 15-20 м/с, в Карпатах значний мокрий сніг, хуртовини (I рівень небезпечності, жовтий), у західних областях сильний вітер 25-30 м/с, на високогір'ї Карпат 35-40 м/с (II рівень небезпечності, помаранчевий). Про це йдеться у повідомленні Українського гідрометцентру.
Також завтра у високогір'ї Закарпатської області, у горах Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей очікується значна сніголавинна небезпека (3 рiвень).
Нагадаємо, раніше ми писали про те, якою є ситуація із захворюваності кором на Буковині. Прочитати про це можна ТУТ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:32
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 2 вересня
Коментарі