• Головна
  • На реабілітацію буковинських дітей з інвалідністю з бюджету краю виділено понад 2 млн грн
фото
16:44, 10 лютого 2020 р.

На реабілітацію буковинських дітей з інвалідністю з бюджету краю виділено понад 2 млн грн

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Понад 2 мільйони гривень на реабілітаційні заходи для дітей з інвалідінстю виділено з бюджету Чернівецької області на 2020 рік. Кошти зможуть отримати не лише діти з обмеженими фізичними можливостями. спричиненими церебральним паралічем, а й з іншими захворюваннями. 

Відповідно до Порядку у 2020 році за принципом "гроші ходять за людиною" можуть бути забезпечені заходами з реабілітації діти з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також із іншими захворюваннями. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернівецької облдержадміністрації із посиланням на інформацію Департаменту соціального захисту населення краю.

На зазначені цілі з державного бюджету Чернівецькій області на 2020 рік виділено 2 024 586,0 грн. 

Для забезпечення реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

  • паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
  • індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
  • виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Протягом п’яти робочих днів з дати подання заяви місцевий орган соціального захисту населення укладає договір про здійснення для дитини реабілітаційних заходів у трьох примірниках (один - для місцевого органу, другий - для реабілітаційної установи, третій - для одного з батьків дитини чи її законного представника), в якому зазначаються строки здійснення реабілітаційних заходів у реабілітаційній установі, їх вартість тощо.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

Гранична вартість реабілітаційних заходів для однієї дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I, II, III ступеня, збільшується на 50 відсотків для кожного ступеня.

Перелік реабілітаційних установ формується Фондом соціального захисту інвалідів згідно із заявницьким принципом реабілітаційної установи.

Нагадаємо, раніше ми публікували інформацію про протиаварійні роботи в Хотинській фортеці. Прочитати про це можна ТУТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти з інфвалідністю #реабілітаційні заходи #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...