• Головна
  • Понад 600 буковинців скористалися безоплатною правовою допомогою на Сторожинеччині
фото
11:37, 11 лютого 2020 р.

Понад 600 буковинців скористалися безоплатною правовою допомогою на Сторожинеччині

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

За минулий рік понад 600 жителів Сторожинеччини скористалися послугами Бюро правової допомоги з земельних, спадкових, сімейних та питань соціального забезпечення.
Більше 600 жителів Сторожинеччини звернулися до Бюро правової допомоги, - повідомляє Сторожинець.Інфо. Як відомо, з 1 вересня 2016 року у районах та містах обласного значення по всій Україні, у тому числі й у Сторожинці, розпочали свою роботу понад 400 бюро правової допомоги.
Періодично, впродовж року, відділ "Сторожинецьке бюро правової допомоги" Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує жителів району про свою діяльність.Громадяни найчастіше звертаються до Бюро з метою отримання безоплатної правової допомоги щодо наступних категорій питань: земельних, спадкових, сімейних та соціального забезпечення.
З 1 січня 2019 року по сьогоднішній день до Сторожинецького бюро правової допомоги звернулися близько 600 мешканців району.
Діяльність бюро правової допомоги передусім спрямована на:
  • підвищення правової грамотності мешканців відалених населених пунктів у сільській місцевості;
  • сприяння досудовому врегулюванню цивільних та адміністративних спорів і, як наслідок, зменшення навантаження на судову систему;
  • зменшення ризику обмеження доступу до правосуддя для найбільш соціально вразливих суспільних верств населення внаслідок запровадження виключного права адвокатів на представництво в суді та браком адвокатів у сільській місцевості та малих містах;
  • зменшення випадків домашнього насильства, дискримінації та попередження злочинності, насамперед серед неповнолітніх;
  • посилення правової спроможності та правових можливостей територіальних громад;
  • сприяння залученнню членів територіальних громад до роботи сформованих ними органів місцевого самоврядування;
  • оперативну синхронну комунікацію змісту реформ, які проводяться Урядом у сфері освіти, охорони здоров’я,соціальній та інших сферах, на рівні територіальних громад;
  • запобігання побутовій корупції на базовому рівні.

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Бюро є підвищення рівня правової спроможності громад, налагодження партнерських стосунків з органами місцевого самоврядування району, організація роботи виїзних консультаційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги в територіальних громадах.

Працівники Бюро систематично організовують виїзні прийоми громадян, створюють дистанційні пункти доступу до безоплатної правової допомоги на базі місцевих рад, установ та організацій, проводять тематичні правопросвітницькі семінари та тренінги в закладах освіти району.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Буковина готується до відзначення року медсестринства. Прочитати про це можна ТУТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#правова допомога #Сторожинеччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...