• Головна
  • Ректор Сучавського університету зустрівся із очільником Чернівецької ОДА
фото
16:10, 11 лютого 2020 р.

Ректор Сучавського університету зустрівся із очільником Чернівецької ОДА

фото
фото пресслужби Чернівецької ОДА

фото пресслужби Чернівецької ОДА

Сьогодні, 11 лютого, академічну співпрацю між Сучавським університетом та Чернівецьким національним університетом ім. Ю. Федьковича обговорили у Будинку з левами.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук зустрівся із ректором Сучавського університету Валентином Попою та проректором цього вишу Штефаном Пуричем.

Ішлося, зокрема, про нові форми академічної співпраці між Чернівецьким національним та Сучавським університетами.

"Наше завдання - об’єднати зусилля для підвищення конкурентоспроможності та мобільності молоді, адже у нас спільні виклики. Університети та науковці повинні взаємодіяти і разом працювати над підвищенням якості освіти", - наголосив Сергій Осачук.

Також посадовець зазначив, що прагне, щоб Буковина асоціювалася у світі не лише з народними традиціями, торгівлею та культурою, а перетворилася на справжній науковий бренд.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що уряд запускає пробний проект супроводу інклюзивного навчання. Прочитати про це можна ТУТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівецька ОДА #Сергій Осачук #Сучавський університет
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...