
22:37, 12 лютого 2020 р.
Лабораторні дослідження проводили у закладах соцзахисту Буковини - які відхилення виявили

Фото ілюстративне з відкритих джерел
Керівникам закладів соціального захисту, де виявляли потенційні ризики впливу навколишнього середовища на стан здоров’я людини, фахівці ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» надали рекомендації щодо проведення комплексу профілактичних та протиепідемічних заходів.
Упродовж 2019 року лабораторними дослідженнями було охоплено 18 закладів соціального захисту області. Про це повідомляє пресслужба Державної установи.
Так, фахівці дослідили з джерел водопостачання 18 проб питної води за санітарно-хімічними показниками та 18 проб - за бактеріологічними показниками. Не відповідали санітарним вимогам за санітарно-хімічними та за бактеріологічними показниками по 1 (5,5%) пробі питної води у закладі Сторожинецького району.
Також досліджено 14 проб води кип’яченої, призначеної для забезпечення питного режиму підопічних, за бактеріологічними показниками, відхилень не виявлено.
На харчоблоках закладів соціального захисту досліджено 350 санітарно-гігієнічних змивів, у 27 (7,7%) з них виявлено бактерії групи кишкової палички (у закладах Заставнівського, Кіцманського, Новоселицького, Сторожинецького та Хотинського районів). Також, відібрано 152 змиви з овочів та фруктів на кишковий ієрсиніоз та псевдотуберкульоз, за результатами проведених лабораторних досліджень збудники не виділено.
На наявність збудників паразитарних захворювань з об’єктів внутрішнього середовища відібрано та досліджено 235 змивів, з них у 8 (3,4%) випадках встановлено їх паразитарне забруднення (у закладах Заставнівського, Сторожинецького та Хотинського районів); досліджено 75 проб овочів і фруктів, у 6 (8%) пробах овочів виявлено їх забруднення (у закладах Кіцманського та Сторожинецького районів). Крім цього, досліджено 14 проб питної води з джерел водопостачання, 171 змив на наявність алергенних кліщів, забруднення збудниками паразитарних захворювань не виявлено.
З метою оцінки санітарно-гігієнічного стану приміщень проведено 682 заміри параметрів мікроклімату, 652 заміри освітленості, 30 замірів пилу, 69 замірів вуглекислого газу та 33 дослідження пилу в повітрі на бактеріальне забруднення. Відхилень від встановлених нормативів не виявлено.
З метою виявлення радіаційного забруднення в приміщеннях закладів соціального захисту проведено 830 замірів потужності поглиненої в повітрі дози гамма-випромінювання. Перевищень гранично допустимих рівнів не виявлено.
Керівникам закладів соціального захисту, де виявляли потенційні ризики впливу навколишнього середовища на стан здоров’я людини, надали рекомендації щодо проведення комплексу профілактичних та протиепідемічних заходів.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Уряд виділив додаткові кошти на зарплати вчителям. Прочитати про це можна ТУТ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:32
Вчора
15:07
Вчора
09:05
Вчора
18:45
26 квітня
16:16
26 квітня
13:50
26 квітня
Спецтема
Оголошення
14:16, 15 квітня
19:32, 17 квітня
4
13:57, 23 квітня
live comments feed...
Коментарі