• Головна
  • Більше половини українців переконані, що Росія - агресор: про дослідження буковинцям
фото
19:15, 18 лютого 2020 р.

Більше половини українців переконані, що Росія - агресор: про дослідження буковинцям

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Понад 54% українців переконані, що Росія є агресором, який загрожує існуванню України як держави. Проте майже 31% вважають, що РФ є звичайною сусідською державою, з якою варто підтримувати дружні стосунки.
Росію вважають агресором, який загрожує існуванню України як держави та від якого необхідно захищатися і не підтримувати жодних відносин, 54,4% українців. Про це пише Укрінформ з посиланням на результати соціологічного дослідження "Соціально-політична ситуація в Україні - лютий 2020", проведеного центром Socis.
Так, відповідаючи на запитання: "Якщо говорити про Ваше ставлення до Росії, то з яким із тверджень на даний час Ви найбільше згодні?", 54,4% респондентів зазначили, що "Росія - агресор, який загрожує існуванню України як держави, від якого необхідно захищатися і не підтримувати жодних відносин".
Водночас 30,9% опитаних вважають, що "Росія - звичайна сусідська держава, з якою необхідно підтримувати добросусідські відносини, як і зі всіма іншими країнами".
Ще 8,6% опитаних переконані, що "Росія - дружня та братня для нас країна, з якою необхідно розвивати теплі та дружні стосунки".
Згідно з дослідженням, загрозу від Путіна та Росії для незалежності та територіальної цілісності України продовжують вважати реальною 57,8% опитаних.
Водночас те, що загроза від Путіна та Росії для незалежності та територіальної цілісності України скоріше є надто перебільшеною, вважають 35,4% опитаних. Ще 6,9% відмовилися відповідати на запитання щодо загрози від Путіна або сказали: "Не знаю".
Дослідження проводилося 1-10 лютого 2020 року методом стандартизованого інтерв’ю face-to-face з використанням планшетів за місцем постійного проживання респондентів. Опитування проводилося за вибіркою, яка репрезентує доросле населення країни в цілому, за такими ознаками як: стать, вік (від 18 років), тип поселення (місто/село) та поділ на регіони. Загалом було опитано 2000 респондентів. Статистична похибка дослідження: +/– 2,1% (з імовірністю 0,95).
Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що у Чернівцях стартувала реєстрація учасників Дня вуличної музики. Прочитати про це можна ТУТ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#соціологічне дослідження #міждержавні відносини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...