• Головна
  • У Чернівцях перевірили притулок для дітей - які порушення виявили
фото
09:58, 20 лютого 2020 р.

У Чернівцях перевірили притулок для дітей - які порушення виявили

фото
У Чернівцях перевірили притулок для дітей - які порушення виявили

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Чернівецькій області Леонід Мельников та монітори національного превентивного механізму Богдан Бойко та Віктор Третьяков здійснили моніторинговий візит до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації. 

Про це йдеться на сайті Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей - заклад соціального захисту, створений для тривалого (стаціонарного) або денного перебування дітей віком від 3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

У Чернівцях перевірили притулок для дітей - які порушення виявили, фото-1

Адміністрація та персонал Центру докладають зусиль до забезпечення належних умов перебування дітей у закладі. Для потреб Центру виділені додаткові приміщення, в наявності прогулянковий майданчик з тренажерами, проведено сучасний ремонт колишнього технічного поверху, який пристосований для потреб закладу.

Водночас моніторинговою групою були виявлені й недоліки.

В окремих спальних кімнатах Центру не дотримано необхідний температурний режим, порушено норми житлової площі на одну особу.

У Чернівцях перевірили притулок для дітей - які порушення виявили, фото-2

Під час конфіденційних інтерв’ю діти скаржилися моніторинговій групі, що за неналежну поведінку їм забороняється виходити на вулицю, обмежують користування власними мобільними пристроями. Існує практика залучення дітей старшої групи до проведення «виховної роботи» з дітьми молодшого віку. При цьому хлопчики молодшої шкільної групи розповіли, що під час однієї з таких «виховних робіт» дівчина зі старших класів вдарила хлопців ременем по спині та по нозі.

За результатами проведеного моніторингового візиту готуються відповідні звіт та лист реагування до Чернівецької обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що податкові міліціонери у Чернівцях закрили ще одну автозаправку. Прочитати про це можна ТУТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #заклад #чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...