• Головна
  • Які типи фірм можна відкрити в Нідерландах?
Реклама
16:36, 26 лютого 2020 р.

Які типи фірм можна відкрити в Нідерландах?

Реклама
Які типи фірм можна відкрити в Нідерландах?, фото-1

Голландське BV (Товариство з обмеженою відповідальністю). Такий вид компаній може бути зареєстрований, якщо ви маєте мінімальний статутний капітал в 1 євро, відповідно до останніх змін в законодавстві про господарські товариства. Є ряд вимог, що ставляться до Ради директорів і місцевих штабквартир компанії.

Якщо підприємці, які відкривають Голландське ТОВ, хочуть створити голландську холдингову компанію в майбутньому, то їм знадобиться допомога, що надається місцевою трастовою компанією. Вони можуть отримати ці послуги через nkprofit.nl. Просте товариство. Такий вид бізнесу для компаній з двома або більше партнерами, які об'єдналися під тим же ім'ям і мають однакові економічні завдання, з необмеженою відповідальністю за боргами фірми. Вони поділяють прибуток між собою і не зобов'язані надавати мінімальний розмір статутного капіталу, як для Голландського ТОВ. Особисті грошові кошти кожного члена товариства можуть бути вилучені кредитором, якщо є борги, які не можуть бути покриті за рахунок коштів компанії.

Реєстрація компанії в Нідерландах іншої форми товариства Голландського товариства з обмеженою відповідальністю необхідні, принаймні, два партнера - один головний (активний), у кого є необмежені зобов'язання і право приймати управлінські рішення, і один пасивний партнер, який повинен надати капітал фірмі і має відповідне його внеску зобов'язання.

Професійне товариство формується, принаймні, двома партнерами, які несуть відповідальність за своїми правами. Цей вид бізнесу є кращим для здійснення професійної діяльності, а не для бізнесу як такого.

Відкрите акціонерне товариство. Такий вид бізнесу є підходящим для великих інвестицій, і він потребує статутному капіталі в розмірі 45 000 євро. Загальні збори акціонерів відповідають за управлінські рішення. Рада керуючих відповідальна за поточні рішення.

Філії / Дочірні компанії іноземних компаній. Представники іноземних фірм, які хочуть відкрити філію або дочірню компанію в Нідерландах повинні надати капітал новоутвореного підприємства (в разі голландської дочірньої компанії) і притягати до відповідальності за діяльність новоствореної компанії (в разі голландського філії).

В чому полягає процедура відкриття фірми в Нідерландах?

Якщо ви вирішуєте утворити компанію в Нідерландах, то вам доведеться скласти статут із зразками підписів, заповнити спеціальні форми і надати екземпляри документів, що засвідчують особу акціонерів і директорів, які будуть управляти даною фірмою.

Процедура відкриття компанії в Голландії вимагає завірення державного нотаріуса при підписання і аналізу актів. Підприємцям слід звернутися за місцем знаходження органу управління справами юридичної особи, вказане при реєстрації, і відкрити рахунок у банку. Ще один крок - це найняти бухгалтера, після того, як компанія зареєстрована.

Якщо ви потребуєте послуг адвоката в Нідерландах, N&K Profit може порекомендувати вам місцевих юристів, які нададуть вам юридичну допомогу під час вашої діяльності. Вони можуть зв'язати вас з адвокатами в будь-якій точці Європи, де б вам не довелося відкривати компанію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...