• Головна
  • Внаслідок нещасних випадків на виробництві загинули троє чернівчан
12:15, 2 березня 2020 р.

Внаслідок нещасних випадків на виробництві загинули троє чернівчан

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

У порівнянні з 2018 роком кількість повідомлень про нещасні випадки зменшилась на 13, кількість потерпілих зменшилось на 25 осіб.

Про це йшлося на черговому засіданні ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Олександра Паскаря про стан невиробничого травматизму в м. Чернівцях за 2019 рік, повідомляють на офіційному сайті Чернівецької міської ради.    

За даними звітності лікувальних установ міста у 2019 році зареєстровано 22127 випадків травматизму, що на 26% менше, ніж  у 2018р.(30093 випадки). Найбільше нещасних випадків сталося через падіння – 72%, випадкову дію неживих механічних сил – 10,2%, транспортні нещасні випадки – 2,6%. Учасники засідання зосередили увагу на необхідності виконання комплексу організаційних та практичних заходів, спрямованих на запобігання та недопущення травмування людей в побуті.

Представник управління держпраці в Чернівецькій області зауважила, що на окремим дорученням т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці від 26.02.2020р. № Д-102/1/3,5-20 з метою посилення виконання Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України, в період з 27 лютого по 13 березня 2020 року спеціалістами Держпраці у Чернівецькій області буде проведено відвідування роботодавців та працівників з метою здійснення профілактичних заходів з метою недопущення інфікування коронавірусом та поширення захворюваності серед працівників, зокрема у галузях роздрібної торгівлі, харчування та транспорту.

Також, на засіданні було заслухано питання про стан травматизму виробничого характеру в місті за 2019 рік. Зазначено, що впродовж  2019 року до Чернівецького міського відділення Фонду надійшло 26 повідомлень про нещасні випадки на виробництві, в яких постраждали 27 осіб, в тому числі 3 випадки з смертельним наслідком та 1 випадок із можливою інвалідністю.  

У порівнянні з 2018 роком кількість повідомлень про нещасні випадки зменшилась на 13, кількість потерпілих зменшилось на 25 осіб.  Найбільше випадків виробничого травматизму зафіксовано в галузях: енергетичній, будівництві, в охороні здоров’я та промисловості, що сталися внаслідок падіння при пересуванні, дорожньо-транспортних пригод, порушення інструкцій з охорони праці, ураження електричним струмом та внаслідок падіння з висоти.

Основною причиною виробничого травматизму є людський фактор: в першу чергу це недоліки, упущення в організації охорони праці на підприємствах з боку роботодавців та нехтування особистою безпекою самими працюючими. 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Чернівецька ОДА відкрила цілодобову "гарячу лінію" щодо інформування про коронавірус. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виробництво #нещасний #випадок #чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...