• Головна
  • «Нова пошта» буде безкоштовно доставляти допомогу лікарням та дитбудинкам - важливе буковинцям
12:03, 25 березня 2020 р.

«Нова пошта» буде безкоштовно доставляти допомогу лікарням та дитбудинкам - важливе буковинцям

«Нова пошта» буде безкоштовно доставляти допомогу лікарням та дитбудинкам - важливе буковинцям

«Нова пошта» буде безкоштовно доставляти допомогу лікарням, дитячим будинкам та військовим.

«Нова пошта» на час карантину розширює свій ключовий соціальний проєкт «Гуманітарна пошта» та починає безкоштовно доставляти засоби індивідуального захисту та все необхідне для боротьби з вірусом лікарням, дитячим будинкам, військовим та незахищеним верствам населення, повідомляють у пресслужбі "Нової пошти".

«За останній тиждень все більше людей приєдналося до маніфесту «Нової пошти» і хоче разом з нами допомагати країні боротися з коронавірусом. Це круто, що небайдужі українці об’єднуються. Ми разом з громадськими організаціями і благодійними фондами будемо безкоштовно доставляти маски, респіратори, дезінфектори та захисні костюми тим, хто цього зараз найбільше потребує», - коментує Олександр Бульба, директор «Нова пошта».

Хто може стати учасником проєкту?

·Неприбуткові організації (волонтерські організації та благодійні фонди), які виготовляють та/або розповсюджують безкоштовно засоби індивідуального захисту серед медичних працівників та інших визначених категорій

·Діючі учасники програми «Гуманітарна пошта», які будуть розповсюджувати засоби захисту

Щоб стати учасником програми потрібно заповнити анкету. «Нова пошта» оперативно розгляне анкети і надішле акредитованим у програмі учасникам детальні інструкції з подальшої роботи у програмі.

Ті, хто хоче допомогти особисто, може написати на нашу пошту: [email protected]  і ми скоординуємо з акредитованими фондами.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні від коронавірусу померла четверта людина. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
#нова пошта #даставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...