Реклама
14:03, 25 березня 2020 р.

Крапельна трубка

Реклама
Крапельна трубка

Крапельне зрошення - це велика зручність при догляді за рослинами - воно зменшує втрати води, економить наш час. Це вигідне вкладення, і воно окупається в довгостроковій перспективі і є найбільш ефективним методом поливу. Для тих, хто зацікавлений в покупці системи крапельного зрошення, варто скористатися пропозицією інтернет магазину «Progress-Way».Де представлений широкий асортимент товарів для краплинного зрошення, включаючи краплинні трубки. Основою крапельної системи поливу є капельная трубка, яка рівномірно розподіляє воду по всій довжині.

Особливість крапельної трубки:

У крапельної трубки є спеціальні вставки, які затримують рух води (вони розміщуються кожні 20-50 см). Залишилося тільки прокласти трубу уздовж стовбурів рослин і підвести до неї воду. Для установки системи краплинного зрошення можна використовувати спеціальні трубки з різним розміром кроку. Трубка оснащується антідіффузним бар'єром, який не дозволяє кисню проникати в систему. Система встановлюється з використанням пластикової фурнітури. Вставте заглушку в кінець шланга - і система готова до використання.

Переваги крапельного поливу:

  • Крапельне зрошення означає раціональне управління водою;
  • Правильний крапельний полив означає більш високу врожайність;
  • Система зрошення забезпечує не тільки воду, а й спеціальні рідкі мінеральні добрива в постійних дозах.
  • Точне зрошення знижує ймовірність виникнення грибкових захворювань. Крапельне зрошення знижує ерозію ґрунту;
  • Ви не залежні від погоди! Крапельне зрошення працює незалежно від погоди.
  • Ви автоматизуєте процес поливу. Немає більш ретельного ручного поливу. Система крапельного зрошення економить час і дозволяє паралельно виконувати інші роботи.

Чому ми?

Ми пропонуємо нашим клієнтам товари та послуги найвищої якості. Наша пропозиція включає в себе продукцію відомих світових компаній, а також українських виробників. Гнучка цінова політика з акційними і знижковими пропозиціями дозволяє істотно економити на покупках. Організуємо доставку в будь-який регіон України. Скористайтеся вигідними пропозиціями і оформляйте покупку прямо зараз!

Оголошення
live comments feed...