Якою була середня зарплата буковинців у лютому - статистика

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Про заробітну плату та стан її виплати у Чернівецькій області у лютому 2020 року інформує пресслужба Головного управління статистики у Чернівецькій області. 

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) Чернівецької області у лютомуп.р. становила 8384 грн, що на 2,4% більше, ніж у січні п.р. 

Індекс реальної заробітної плати улютомуп.р. порівняно з січнем п.р. становив 103,1%.

Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. 

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносились: постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (13027грн) і фінансова та страхова діяльність (12900 грн).

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався на підприємствах з тимчасового розміщування й організації харчування (4376 грн).

На 1 березня п.р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати підприємств, установ та організацій (юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб з урахуванням цензу за кількістю найманих працівників) становила 1804,4 тис.грн, що у 2,2 раза або на 2228,тис.грнменше, ніж на1 лютого п.р. 

Майже вся сума заборгованості (93%) припадала на економічно активні підприємства.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Буковині завершили реконструкцію обласного перинатального центру. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.

зарплата буковина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі