Буковинським пенсіонерам літнього віку встановили щомісячну доплату

Буковинським пенсіонерам літнього віку встановили щомісячну доплату

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», з 1 квітня 2020 року пенсіонерам 80-річного віку і старшим, розмір пенсії котрих не перевищує 9205 гривень, встановлено щомісячну компенсаційну доплату до пенсії в розмірі до 500 грн. 

Такі виплати в області отримають 30,1 тис.  осіб зазначеного віку, повідомляє пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Мінімальну пенсію для 80-річних і старших пенсіонерів, тривалість страхового стажу яких становить не менше 20 років для жінок та 25 років для чоловіків, підвищено до 2600 гривень.Такий перерахунок на Буковині здійснено для 1638 громадян. 

Виплати таких пенсій розпочнуться з 7 квітня нинішнього року.

Окрім тогоу квітні 2020 року для пенсіонерів, розмір пенсій котрих не перевищує 5 000 гривеньпередбачено виплату одноразової грошової допомоги в сумі 1000 грн, яку буде розпочатоневідкладнопісля внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік”. Вказану доплату в Чернівецькій області отримають 203 тисячі пенсіонерів.

Виплата перерахованих пенсій, компенсацій, грошової допомоги проводитиметься в установленому порядку через уповноважені банки та поштові відділення зв’язку.

Усі перерахунки будутьздійснені автоматично за матеріалами пенсійних справ без потреби додаткових звернень громадян.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що буковинка Аліна Гросу чекає на первістка. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.

пенсія доплата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі