Чернівчани купують вікна Steko - отримують медичну страховку: корисно та вигідно

Чернівчани купують вікна Steko - отримують медичну страховку: корисно та вигідно , Соломія Ярова

Найбільший виробник вікон в Україні, компанія Steko, пішла на цікавий маркетинговий хід. Жителі міста Чернівці, що планують покупки нових вікон, вже мають можливість взяти участь у захисній безконтактній програмі.

Про це повідомили у Steko кореспонденту 0372.ua.

У період пандемії власник компанії Steko Сергій Положай не тільки застрахував всіх своїх співробітників, але дарує покупцям вікон медичну страховку на один місяць. Послугою вже скористалися 350 осіб по Україні. Як відомо, крім COVID-19, сезонних захворювань, респіраторних і кишкових, ніхто не відміняв.

У компанії розповіли, що ще до пандемії всі співробітники були застраховані, причому свої страховки вони оплачували самі, завдяки мотиваційним заходам і навчанню в компанії. А зараз в Steko вирішили безкоштовно запропонувати страховку і своїм покупцям.

У компанії всі співробітники застраховані. Заплативши суму до 250 гривень на місяць, співробітник отримує безкоштовну медичну консультацію і виклик лікаря додому, а також безкоштовні ліки та лікування. Якщо медична страховка не покриває якісь конкретні витрати, то я, як керівник та офіційна відповідальна особа перед своїми співробітниками, вирішую це питання, виділивши гроші з річного фонду, який надає страхова компанія. Тобто в кожному особливому випадку, а тим більше - важкому, людина не залишиться без допомоги, - зазначає засновник компанії, генеральний директор Steko Сергій Положай.

Гендиректор компанії переконаний, що будь-який керівник хоче, щоб його співробітники були здорові і не хворіли.

Ми не оплачували співробітникам страховку, вони завжди страхувалися самі, оскільки розуміли і необхідність, і співмірність вартості страховки й лікування. У травні частину співробітників компанії з низькими зарплатами ми застрахували за свій рахунок. Страховка дозволяє звернутися до лікаря на лікарняному або на карантині при будь-яких, навіть легких симптомах захворювання. Це необов'язково може бути вірус. Оскільки співробітники застраховані, вони не витрачають гроші на лікування і вільно вибирають клініку і лікаря.

Також важливо наголосити, що у компанії є страховий Асистант, який вирішує будь-які питання з клієнтами, якщо їм раптом щось не сподобалося. До прикладу, можна поміняти лікаря або клініку. "Так що страхування - це абсолютно цивілізований спосіб мінімізувати витрати персоналу на лікування і в підсумку забезпечити безперебійність роботи компанії. І це приклад для всієї країни в розрізі медичної реформи", - говорить Сергій Положай.

У компанії зазначають, що страхування співробітників за їхній рахунок введено на підприємстві давно, вже 5 років, а в період пандемії це дозволяє залишатися співробітникам більш спокійними і захищеними. Цей досвід наштовхнув підприємця на думку дарувати покупцям медичну страховку, оскільки попит на вікна під час пандемії пішов на спад.

Під час карантину та в умовах вірусонебезпечної ситуації ми даруємо точно таку ж страховку на місяць своїм покупцям. Купівля здійснюється онлайн, безконтактно. Природно, ми сподіваємося, що вони будуть здорові, але якщо щось трапиться, то вони отримають безкоштовне лікування, - пояснив Сергій Положай. В якійсь мірі ця акція допомогла нам підтримати попит. Послугою вже скористалися близько 350 осіб.

Керівництво компанії запевняє, що у цієї унікальної за своєю суттю акції є і просвітницька функція: не всі вміють користуватися добровільним страхуванням і не всі знають про його доступність. В Україні більше страхують "залізо" - автомобіль - можливо, саме завдяки акції люди хоча б більше дізнаються про медичне страхування.

Покупці цікавляться, запитують. При покупці вікон приблизно 10 людей в день обирають в якості подарунка додаткове медичне страхування. Інші вважають за краще інші подарунки, наприклад, поліпшення конфігурації вікон. І ще 50 страховок ми розігруємо серед дилерів щотижня. Отримавши позитивний досвід користування страховкою, люди зможуть розповісти про це іншим, штовхнути на правильне ставлення до свого здоров'я близьких і рідних. Ніхто не знає, чи залишиться безкоштовною медицина завтра, чи доведеться за неї платити. А медична страховка дає впевненість, що людина не залишиться "один на один" зі своєю проблемою, - наголошує Сергій Положай.

Зауважимо, що умови страховки, природно, покривають лікування ГРВІ, пневмонії та інших захворювань. Лікування коронавірусу проводиться тільки в державних медичних установах, а страхова компанія забезпечує пацієнта всіма послугами і медикаментами до встановлення діагнозу.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні Кабмін планує дозволити роботу будівельних маркетів та мереж. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.

вікна Steko медична страховка клієнти покупці акція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі