
16:17, 6 травня 2020 р.
Центри ПМСД Буковини передали для досліджень на коронавірус близько 4 тисяч зразків

Центри первинної медико-санітарної допомоги області передали для досліджень на коронавірус близько 4 тисяч відібраних у пацієнтів зразків.
Про це повідомив у відеозверненні голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.
Так, найбільше матеріалів для тестування надійшло від Хотинського та Глибоцького районних центрів ПМСД – майже по пів тисячі.
Приблизно по триста зразків від хворих скерували на дослідження Центр первинної медико-санітарної допомоги «Садгора», Сторожинецький ПМСД, Великокучурівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини.
– Найбільша кількість позитивних результатів була серед матеріалів, які надіслали для ПЛР-тестування із Новоселицького центру ПМСД «Промінь здоров’я», Центру ПМСД «Садгора» та Острицької амбулаторії. Це свідчить про те, що тут дуже гарно відфільтровують зразки, аби мати хорошу прицільність в отриманні результатів, – підсумував Сергій Осачук.
До слова, за весь період (станом на 4 травня) у Чернівецькій області підтверджено 1948 випадків зараження коронавірусом. Найбільше інфікованих у Чернівцях (659 осіб), Глибоцькому (303 особи), Сторожинецькому (267 особи), Хотинському (170 осіб), Вижницькому (115 осіб) районах. У решті районів число хворих менше за сотню.
Найменше людей заразилися на Путильщині (20) та Кельменеччині (9).
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що сьогодні в Україні відзначають День піхоти. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:43, Сьогодні
09:44, Вчора
18:43, Сьогодні
00:00, 17 березня
09:44, Вчора
live comments feed...
Коментарі