• Головна
  • Чернівці у липні 1941 р. очима німецького кореспондента (ФОТО)
фото
17:05, 9 травня 2020 р.

Чернівці у липні 1941 р. очима німецького кореспондента (ФОТО)

фото
фото з профілю ресурсу clio.eu

фото з профілю ресурсу clio.eu

Територія сучасної Чернівецької області у часи Другої світової війни була під владою і румунської, і радянської адміністрацій. Історичних документів цього періоду є достатньо, проте архівних фото досить мало. Найвідомішими з них є фотознімки німецького фотографа Віллі Прагера.

Віллі Прагер був відомим німецьким фотографом, який працював у тилу у часи німецької окупації. На той час на території Північної Буковини, Бессарабії та Молдови знімати могли або німецькі, або ж румунські фотографи. Його фото вирізнялися максимальною передачею реальних подій. Найбільшу увагу Прагер зосереджував на детальній фіксації життя простих людей.  

Віллі Праґер разом з іншими румунськими та німецькими журналістами 24 липня 1941 року прибуває з Бакеу в Чернівці, де очікується зустріч з Іоном Антонеску і Октавіаном Лупу. 25 липня фотограф відвідав села Молдови та Ясси, а завершив поїздку 26 липня в Кишиневі біля Данча. Всі фото, що були зроблені під час поїздок цього фотокореспондента, безперечно мають надзвичайну історичну цінність. 

Пропонуємо нашим читачам переглянути фотографії, зроблені Віллі Прагером під час відвідування Чернівців 24 липня 1941 року.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні відзначається День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.

#Чернівці #Друга світова війна #Віллі Прагер #фото
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...