• Головна
  • Подати документи на зарахування до першого класу можна онлайн - буковинським батькам
15:31, 18 травня 2020 р.

Подати документи на зарахування до першого класу можна онлайн - буковинським батькам

Подати документи на зарахування до першого класу можна онлайн - буковинським батькам

З 12 травня до 12 червня у Чернівцях триває прийом документів для зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік. Документи батьки мають змогу подати в електронному вигляді або особисто.

Проведення будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок дитини, при прийомі до 1-х класів ЗАБОРОНЕНО. Про це повідомили в управлінні освіти міської ради.

При реєстрації онлайн на електронну пошту відправляються документи у сканованій формі із зазначенням електронної адреси відправника та адресата. Прийом документів особисто від громадян здійснюватиметься із дотриманням основних правил санітарно-епідемічного захисту – відвідувачів допускають у засобах індивідуального захисту, з дотриманням дистанціювання.

Для зарахування дитини у перший клас подаються наступні документи:

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас.

2. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

3. Медична довідка дитини встановленого зразка (оскільки на час карантину в поліклініках/амбулаторіях не проводять огляди, медичну довідку можна буде надати після завершення карантину і відновлення планових оглядів).

4. Копія та оригінал документу, який підтверджує місце проживання дитини:

- паспорт одного з батьків або витяг з реєстру (при наявності ID-картки);

- копія та оригінал договору про оренду квартири (юридично завірені).

- інші офіційні документи (оригінал та копія), що засвідчують місце проживання дитини.

Батьки несуть відповідальність за повноту і достовірність усієї інформації та документів, що подаються до закладу для зарахування дитини у перший клас, а також мають право письмово оскаржити неправомірну відмову у зарахуванні до закладу освіти.

На сайтах шкіл щопонеділка оновлюватимуть інформацію про кількість класів, які планується сформувати на 2020/2021 навчальний рік, кількість учнів у кожному класі та відповідно наявність вільних місць у кожному з них.

До 15 червня директор школи повинен видати наказ про зарахування усіх дітей до 1-х класів, якщо станом на 12.06.2020 р. кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у прогнозованих класах, оприлюднити список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ.

Право першочергового зарахування мають діти, які :

●проживають на території обслуговування школи

●навчалися в дошкільному підрозділі цієї школи

●мають рідних, які навчаються або працюють в цій школі З 15.06.2020р. до 26.06.2020 р. заяви про зарахування дітей до 1-х класів не приймаються. Якщо кількість поданих станом на 12.06.2020 р. заяв перевищує загальну кількість місць у 1-х класах закладів освіти, то проводиться жеребкування за процедурою, затвердженою педагогічною радою.

Для проведення жеребкування утворюється конкурсна комісія у складі 3 осіб. Оголошення про дату, час, місце і спосіб проведення жеребкування, інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця, оприлюднюються на інформаційному стенді вебсайті закладу освіти.

Діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, зараховуються на вільні місця за результатами жеребкування та за умови подання довідки закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її відрахування з цього закладу чи не зарахування до нього.

За умови утворення окремого класу на вільні місця зараховують і тих дітей, які не проживають на території обслуговування закладу, але мають бажання здобувати освіту за освітньою програмою, що використовується закладом освіти та затверджена Державною службою якості освіти України.​

Прийом та зарахування дітей до 1-х класів за наявності вільних місць відновлюють з 29.06.2020 р. у порядку надходження заяв. Персональні дані зарахованих учнів до 1 вересня будуть занесені алфавітної книги закладу освіти та електронного реєстру.​ Персональну відповідальність за недотримання положень Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти несуть директора закладів освіти.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні з'явилася інтерактивна карта інвестиційних пропозицій. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #дистанційно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...