
11:22, 20 травня 2020 р.
На Буковині чоловік підробив документи для оформлення спадщини

Чоловік підробив довідки сільської ради, в яких містилися відомості про дати смерті громадян, та подав їх до нотаріуса для оформлення спадщини.
Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області
Сторожинецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 59-річного громадянина за фактом вчинення ним злочину, передбаченого ч.ч. 3,4 ст. 358 КК України (пропозиція службовій особі надати їй неправомірну вигоду за невчинення в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища). Так, у травні 2018 року, житель Новоселицького району підробив довідки сільської ради, в яких містилися відомості про дати смерті громадян, та подав їх до нотаріуса для оформлення спадщини.
У результаті вказаних дій було змінено коло спадкоємців на майно померлих осіб під час відкриття спадщини.
Новоселицький районний суд визнав винним правопорушника у вчиненні інкримінованого йому злочину та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн та 1 року позбавлення волі, звільнивши його від відбуття покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком в 1 рік.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Чернівцях у двох автопригодах постраждали пішоходи. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:26
Вчора
18:30
Вчора
16:14
Вчора
15:44
Вчора
13:19
Вчора
Спецтема
Оголошення
07:51, 5 травня
00:00, 17 березня
16:55, 1 травня
52
11:36, 3 травня
32
live comments feed...
Коментарі