• Головна
  • Лікарні Чернівців отримають від НСЗУ майже 26 млн грн на лікування пацієнтів із COVID-19
11:02, 25 травня 2020 р.

Лікарні Чернівців отримають від НСЗУ майже 26 млн грн на лікування пацієнтів із COVID-19

 Лікарні Чернівців отримають від НСЗУ майже 26 млн грн на лікування пацієнтів із COVID-19

Вісім комунальних закладів охорони здоров’я Чернівців уклали договори із Національною службою охорони здоров’я України щодо надання медичної допомоги пацієнтам із COVID-19 у квітні – червні ц.р. на загальну суму 25,724 мільйона гривень.

Ще один заклад – Центр первинної медично-санітарної допомоги «Роша» очікують підтвердження про укладений договір. Про це повідомили в управлінні забезпечення медичного обслуговування Чернівецької міської ради. 

Угоди з НСЗУ на надання стаціонарної допомоги пацієнтам із COVID-19 уклали  міська лікарня №1 (14,664 млн. грн.), міська лікарня №3 ( 8,034 млн. грн.), міська лікарня №4 ( 326 тис. грн.). 

Договори з НСЗУ на надання у квітні-червні ц.р. медичної допомоги , яка надається мобільними медичними бригадами, створеними для реагування на COVID-19 ,  уклали   поліклініка №1 (4 бригади, 611 тис. грн.),  поліклініка №2 (5 бригад, 764 тис. грн.), поліклініка №3 (3 бригади, 560 тис. грн.), поліклініка №5 (2 бригади, 306 тис. грн.), а також ЦПМСД «Садгора» (3 бригади, 459 тис. грн).      

Заклади, які уклали угоди з НСЗУ, зобов’язалися  дотримуватися порядків надання медичної допомоги та галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, примірних табелів  матеріально-технічного оснащення та клінічних протоколів, надавати  послуги у  обсязі, що визначений специфікаціями до договорів.

Усі медпрацівники,задіяні у наданні  медичної допомоги пацієнтам із  COVID-19, відповідно до договорів з НСЗУ отримуватимуть додаткові доплати у розмірі 300% заробітної плати (посадового окладу  (з підвищеннями) з урахуванням обов’язкових доплат, надбавок ) відповідно до законодавства.

Окрім того, медики, які працюють з хворими із COVID-19, як матеріальне стимулювання отримують грошові винагороди від громади міста із міського бюджету.

«Міські лікарні та  поліклініки, які задіяні у лікуванні хворих на COVID-19 , отримали стабільне фінансування з НСЗУ, що дозволить не лише платити гідну зарплату медикам, а й забезпечити своєчасне  тестування  людей із підозрою та належний рівень надання медичної допомоги», – зазначив міський голова Олексій Каспрук.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у лікарнях Буковини через коронавірус перебувають 555 людей. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...