![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
13:04, 26 травня 2020 р.
Учні чернівецьких шкіл отримають грошові заохочення
![Фото ілюстративне з відкритих джерел Фото ілюстративне з відкритих джерел](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ілюстративне з відкритих джерел
В управлінні освіти на дане заохочення виділили 54 111 грн.
Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.
Грошові винагороди від 160 до 5000 грн. отримають переможці Міжнародних, II-IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних і Всеукраїнських учнівських конкурсів та турнірів з різних дисциплін: математики, інформатики, фізики, хімії, біології, української мови та літератури, історії, англійської мови, астрономії, правознавства, географії, німецької мови, зарубіжної літератури тощо.
93 учні з 275 отримають винагороди за участь в декількох олімпіадах та турнірах, зокрема 51 учень отримає одразу дві винагороди, 23 учні – 3 винагороди, 7 учнів – 4 винагороди, 5 учнів – 5 винагород, 6 учнів – 4 винагороди та 1 учень одразу 8 грошових винагород.
Зазначили, що в управлінні освіти на дане заохочення виділили 54 111 грн.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Чернівцях планують замінити майже 4 тисячі світильників. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:46, 23 липня
54
13:17, 13 липня
00:40, 15 липня
09:59, 19 липня
30
live comments feed...
Коментарі