• Головна
  • FLeaders пропонує студентам стажування в США на літо 2021
Реклама
13:42, 24 травня 2020 р.

FLeaders пропонує студентам стажування в США на літо 2021

Реклама
FLeaders пропонує студентам стажування в США на літо 2021

Стажування за кордоном набуває все більшої популярності, оскільки міжнародний досвід є важливим надбанням у резюме, високо оціненим роботодавцями. Додатковою перевагою програми стажування є можливість отримання балів у багатьох університетах.

Ціна програми стажування залежить від офісу, який ви відвідуєте, та тривалості вашого запланованого перебування. Для тих, хто цікавиться програмою, рекомендуємо сайт https://myworktravel.com/work-and-travel-usa.html, де ви можете отримати консультації щодо формальних та юридичних деталей та прочитати думки учасників щодо агентств.

Програма «Стажування США» дозволяє студентам майже всіх галузей навчання (виняток становлять: медицина, ветеринарія та споріднені) пройти стажування в американській компанії. Статус студента поширюється на середню, технічну, бакалаврську, магістерську освіту та аспірантуру, у яких навчання триває не менше 2 років. Кожен учасник отримує візовий документ DS-2019, на підставі якого подає заяву на отримання візи J-1. Ця віза дозволяє легально перебувати до 19 місяців у США, включаючи максимум 18 місяців практики.

Як знайти роботодавця?

У нашій країні є кілька компаній, які пропонують програму стажування. Однак досвід людей, які виявили готовність брати участь у програмі, показує, що запропоновані стажування зазвичайпрацюють у парках розваг, ресторанах швидкого харчування та готелях. Деякі компанії пропонують, наприклад, розкішні готелі та курорти, де ви можете працювати на всіх рівнях структури: від господарства та кухні до персоналу та бухгалтерії. Теоретично учень повинен пройти наступні відділення, але це залежить від резюме, довідки, супровідного листа та потреб роботодавця, які в готелях зазвичай зосереджуються на посадах найнижчого рівня.

Компанії, які пропонують "неоплачуване стажування", зазвичай вимагають лише телефонного інтерв'ю. Більшість студентів, зацікавлених у програмі стажування, не вирішують їхати на неоплачені стажування, оскільки вони думають, що без оплати праці вони не зможуть вижити в США. Насправді ті, хто мріє про амбітну та розвиваючу практику, можуть взяти участь у чотиримісячному безплатному стажуванні та одночасно легально взяти другу роботу.

Найпоширеніший спосіб знайти оплачуване стажування - це поїхати на програму Work and Travel, оскільки набагато простіше знайти роботодавця, коли ти знаходишся на місці. Найкраще починати надсилати резюме та супровідний лист приблизно за 4 місяці до запланованої дати відправлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...