• Головна
  • Медичний "Оскар"-2020: Буковина визначила номінантів
фото
16:34, 2 червня 2020 р.
1

Медичний "Оскар"-2020: Буковина визначила номінантів

фото
фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

Регіональна рада Ордену Чернівецької області визначилася із номінантами на нагородження відзнаками "Орден Святого Пантелеймона" та "Медаль Святого Пантелеймона", які вручатимуться у 2020 році в рамках всеукраїнського конкурсу.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА.

В Україні завершився регіональний етап конкурсного відбору кандидатів на нагородження відзнаками "Орден Святого Пантелеймона" і "Медаль Святого Пантелеймона" у 2020 році. Хоча зазвичай висунення номінантів (а зробити це, крім колективів і громадських організацій, цього року кандидат уперше міг також особисто) завершується наприкінці березня, у зв’язку з пандемією коронавірусу конкурс продовжили майже на місяць.

Після отримання Регіональною радою Ордену Чернівецької області подань стосовно кандидатів, її члени анонімно й дистанційно визначалися із переможцями у кожній з сімох номінацій претендентів на Орден Святого Пантелеймона та трьох з отримання Медалі Святого Пантелеймона (її присуджують медикам віком до 35 років).

Отож, згідно з рішенням Регіональної ради Ордену Чернівецької області, від Буковини на присудження Ордену Святого Пантелеймона висунуто:

  • у номінації "Найкращий лікар" - Н. О. Волобуєву, лікаря загальної практики - сімейної медицини КНП "ЦПМСД "Садгора";
  • у номінації "Найкращий медичний працівник" - Ю. В. Саранчук, старшу медичну сестру інфекційного приймального відділення ОКНП "Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня";
  • у номінації "Новатор охорони здоров’я" – В. В. Василова, завідувача відділення ортопедії та травматології КНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня", кандидата медичних наук, лікаря вищої категорії;
  • у номінації "За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я" - проф. Карла-Фрідріха Кльотца, проректора з навчальної роботи Університету м. Любек (Німеччина);
  • у номінації "Взірець служіння суспільству" - О. П. Кобевко, лікаря-інфекціоніста ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня", волонтерку.

Номінантами на присудження "Медалі Святого Пантелеймона" стали:

  • у номінації "За лікарське мистецтво" - Г. В. Ковальчук, лікар інфекційного відділення КНП "Хотинська районна лікарня";
  • у номінації "За турботу і ласку до хворого" - А. М. Юрій, медсестра інфекційного відділення КНП "Хотинська районна лікарня";
  • у номінації "За наукові розробки в медицині" – А. Є. Шкарутяк, лікар-терапевт приймального відділення КНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня".

"Насамперед хочу висловити щиру подяку всім медичним установам, громадським організаціям тощо, які, незважаючи на складний нинішній період, таки знайшли можливість належно оцінити здобутки медиків і подали їхні кандидатури до участі у конкурсі, та членам Регіональної ради за активну дистанційну роботу, - каже голова Регіональної ради Ордену Чернівецької області Наталія ГОПКО.

Всі переможці обласного етапу одержать відповідні грамоти Регіональної ради Ордену Чернівецької області та візьмуть участь у подальшому відборі вже на всеукраїнському рівні. Поважна рада Ордену має розглянути кандидатури переможців регіонального етапу до 10 червня і, своєю чергою, також відібрати кращих із кращих у кожній із номінацій, а вже їхнє нагородження, традиційно, відбудеться на День Святого Пантелеймона, який відзначають 9 серпня. Щиро сподіваюся, що серед удостоєних медичного Оскара-2020 (як у медичному середовищі називають цю престижну нагороду) обов’язково будуть медичні працівники Чернівецької області.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Буковина не готова до послаблення карантину. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.

#нагороди #медичні працівники
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
В.В.
3 червня 2020 р., 22:56
А що такого нового зробив В.В. Василов, що його рекомендують цю відзнаку. Валентин, як ви будете дивитись в очі свїм колегам, дійсно фахівцям, таким як Є.Й. Барсуку, М. Швабу, О. Зінківу та решта. Це лікарі з великої літери, які працюють і "не світяься". Коли це все скінчиться.........?
Оголошення
live comments feed...