
фото
10:27, 3 червня 2020 р.
Карпати в снігу, на Прикарпатті оголошено штормове попередження, на Буковині - прохолодно
фото

фото зі сторінки Василя Фіцака у Фейсбук
У Карпатах падає сніг - Піп Іван засипало повністю.
Про це пише Василь Фіцак, рятувальник управління ДСНС в Івано-Франківській області на своїй сторінці у Фейсбук , який перебуває на горі Піп Іван.
"Піп Іван сьогодні, зима продовжується, від учора падає сніг, вітер його переміщає територією", - йдеться у повідомленні.
Рятувальник зазначає, що видимості немає, а температура повітря тримається -1°.
Як інформує управління ДСНС в Івано-Франкійвській області, на Прикарпатті оголошено штормове попередження. Протягом доби 3 червня по області та місту очікуються грози, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/сек. (1 рівень небезпечності, жовтий ).
По Чернівецькій області та місту Чернівці за даними Чернівецького гідрометцентру буде прохолодно, вдень очікуюється короткочасний дощ, місцями гроза. Температура повітря коливатиметься в межах 19-21° тепла, в горах - 4-9 ° тепла.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що чекати буковинцям від примх погоди цього тижня. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:29
Вчора
19:45
Вчора
19:13
Вчора
17:43
Вчора
15:26
Вчора
14:43
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:37, 3 червня
15:12, 10 червня
17:37, 3 червня
17:37, 3 червня
17:37, 3 червня
live comments feed...
Коментарі