• Головна
  • До уваги буковинських підприємців - змінено порядок призначення допомоги на дітей
фото
20:56, 4 червня 2020 р.

До уваги буковинських підприємців - змінено порядок призначення допомоги на дітей

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Урядовою Постановою розширено перелік фізичних осіб-підприємців, що мають право на отримання допомоги на дітей віком до 10 років.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької міськради, Постановою Кабінету Міністрів України внесено зміни до Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. Відповідно до внесених змін категорію осіб, які матимуть право на даний вид допомоги розширено.

Так, крім фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, які сплатили єдиний соціальний внесок за всі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця, право на отримання допомоги на дітей віком до 10 років матимуть також фізичні особи-підприємці, які зареєструвались у січні-березні поточного року або отримують пенсію за віком або являються особами з інвалідністю, чи досягли віку, визначеного ст.26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та отримують пенсію або соціальну допомогу і звільнені від сплати єдиного соціального внеску. Допомога на дітей призначається і виплачується також фізичним особам-підприємцям, які до березня 2020 року (включно) перейшли на спрощену систему оподаткування та обрали першу або другу групу платників єдиного податку. Фізичним особам-підприємцям, які набули право на призначення допомоги на дітей, відповідно до внесених змін, в разі звернення за її призначенням в структурні підрозділи органів соціального захисту населення з відповідними документами у червні 2020 року, допомога призначається та виплачується починаючи з травня 2020 року.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що програмою медичних гарантій скористалися понад 40 тисяч українців. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram

#фізичні особи-підприємці #допомога на дітей
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...