• Головна
  • Чернівчани можуть повідомляти про порушення правил благоустрою в соцмережах
фото
20:08, 9 червня 2020 р.

Чернівчани можуть повідомляти про порушення правил благоустрою в соцмережах

фото
Чернівчани можуть повідомляти про порушення правил благоустрою в соцмережах

Управлінням контролю за благоустроєм міста Чернівецької міської ради створено спеціальну сторінку у Фейсбуці з назвою "Благоустрій спільними зусиллями".

Модератором сторінки призначено головного спеціаліста інспекції з благоустрою управління контролю за благоустроєм міста Руслана Побігушка, - повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Звернення, опубліковані на сторінці інспекції, модератор перенаправлятимеме в групу "Інспекція з благоустрою". Працівник інспекції не пізніше наступного робочого дня від дня публікації зобов’язаний розглянути звернення з виходом за вказаною адресою та зробити відповідні фотофіксації, після усунення порушень, за результатами розгляду, зробити фотофіксації завершених робіт. Узгоджену відповідь модератор публікує на сторінці інспекції як коментар до публікації заявника.

На сторінці інспекції будуть розміщені публікації про роботу інспекції, виявлені порушення з інформацією про  вжиті заходи щодо їх усунення, здійснені заходи впливу до порушників законодавства України в сфері благоустрою та Правил благоустрою міста Чернівці. Відповідний наказ підписав начальник управління контролю за благоустроєм міста Ярослав Городенський.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що пункти проведення ЗНО будуть забезпечені термометрами, дезінфікуючими засобами та масками. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
#благоустрій #Чернівці #звернення #соцмережі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...