• Головна
  • Чернівецька область отримала матеріали для проведення пробного ЗНО
11:04, 10 червня 2020 р.

Чернівецька область отримала матеріали для проведення пробного ЗНО

Чернівецька область отримала матеріали для проведення пробного ЗНО

Чернівецька область отримала матеріали для проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Воно відбудеться 15 червня – українська мова та література (28 пунктів тестування) та 17 червня – решта предметів (26 пунктів тестування).

Завезено та роздано всі матеріали для проведення пробного тестування, в тому числі на кожен пункт засоби протиепідемічного захисту – антисептики, рідке мило, паперові рушники, маски. Про це повідомляє Навчально-методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів Чернівецької області.

Учні та залучені до роботи на пунктах тестування мають з'явитися в масках та мати індивідуальні антисептики, крім того, взяти із собою змінні маски (із розрахунку 1 штука на три години перебування в пункті). У запрошенні для участі у пробному ЗНО є перелік засобів індивідуального захисту, який він має мати при собі.

Також Міністерство освіти і науки спільно з Групою Нафтогаз, ЮНІСЕФ Україна та Посольством Швейцарії в Україні забезпечать пункти проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ необхідними засобами захисту: медичними масками, безконтактними термометрами, дезінфікуючими засобами та захистом для медиків.

«Зберегти здоров’я учнів, студентів та педагогів – наш ключовий пріоритет. Завдяки єдиному механізму координації гуманітарної допомоги Офісу Віцепрем'єра з європейської та євроатлантичної інтеграції України нам вдалося залучити партнерів і створити безпечні та комфортні умови для проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. Уже з наступного тижня розпочнеться доставка засобів захисту в регіони», – зазначила т. в. о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування будуть забезпечені:

  • медичними масками для учасників, інструкторів та медиків;
  • безконтактними термометрами (пірометрами);
  • дезінфікуючими засобами для рук;
  • дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь;
  • ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків.

ЮНІСЕФ Україна залучає до забезпечення засобами захисту та доставки компанії Unilever та «Нова Пошта», а також розмістить в кожному пункті тестування інформаційні матеріали та рекомендації щодо дотримання правил гігієни.

Із 9 червня розпочалася доставка засобів захисту до обласних державних адміністрацій, а звідти – до пунктів проведення тестування та іспитів. До 25 червня – дня проведення першого ЗНО – засоби захисту будуть у місцях проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ.

Перед початком тестування та іспитів в учасників та залучених осіб вимірюватимуть температуру та оцінюватимуть наявність респіраторних хвороб. До ЗНО, єдиного вступного іспиту, єдиного фахового вступного випробування допускатимуть осіб із температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що один з центрів ПМСД Чернівецької області отримав 10 нових авто. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
#зно #пробне
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...