• Головна
  • Громада Чернівців заробила більше 6 млн грн за рахунок депозитів
фото
17:07, 11 червня 2020 р.

Громада Чернівців заробила більше 6 млн грн за рахунок депозитів

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Залишок тимчасово вільних коштів міського бюджету, які  розміщені на депозитних рахунках, станом на 1 червня  цього року становив 102,58 мільйона гривень.

Про це інформує пресслужба Чернівецької міської ради.

Відсотки нараховані та виплачені банком за користування вкладами (депозитами) за 5 місяців цього року становили 6,06 мільйона гривень. Про це повідомили у фінансовому управлінні міської ради. Тимчасово вільні кошти міського бюджету м. Чернівці розміщуються на вкладних рахунках за підсумками проведення конкурсного  відбору, до участі у яких запрошуються державні банки. Переможцем конкурсу цього року визначено філію АТ «Укрексімбанк» у м. Чернівці, яка запропонувала річну процентну ставку  13,5 %. Угоду  щодо розміщення тимчасово вільних коштів загального і спеціального фондів міського бюджету з переможцем конкурсу укладено 14 січня, дату повернення коштів визначено – 21 грудня 2020 р.

Таким  чином  тимчасово вільні кошти міського бюджету м. Чернівці в сумі 86,9 млн. грн. у січні  2020 року розміщено на вкладних (депозитних) рахунках у філії АТ «Укрексімбанк» у м. Чернівці з річною процентною ставкою  13,5%. Впродовж періоду розміщення вкладів постійно здійснюється рух коштів – часткове поповнення та зняття коштів з вкладних (депозитних) рахунків. Станом на 1 червня цього року залишок тимчасово вільних коштів на депозитних рахунках  становить 102,58 млн. грн.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Румунія дозволила в'їзд громадян на свою територію. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
#кошти #депозит #Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...