• Головна
  • Поліція розшукує безвісти зниклого 30-річного буковинця
фото
16:51, 14 червня 2020 р.

Поліція розшукує безвісти зниклого 30-річного буковинця

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Зниклий  чоловік - мешканець Путильщини.

Увечері 13 червня до поліції звернулася жителька селища міського типу Путила. Жінка повідомила, що невідомий чоловік намагався підводою переїхати русло струмка, впав у воду й наразі місцезнаходження його невідоме. Про це інформує пресслужба ГУНП у Чернівецькій області.

На місце події негайно виїхали група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Путильського відділення поліції. Правоохоронці встановили особу розшукуваного – 30-річного жителя району. На пошуки чоловіка орієнтовано особовий склад поліції району, рятувальників і місцевих жителів.

Наразі пошуки тривають. Слідчі внесли відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство) з відміткою «зникнення безвісти».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Чернівцях авто збило жінку, яка з дитиною переходила дорогу. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #розшук #зниклий
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...