• Головна
  • Відпустка в Україні для мешканців Буковини: доступно, цікаво та безпечно
Новини компаній
16:42, 15 червня 2020 р.

Відпустка в Україні для мешканців Буковини: доступно, цікаво та безпечно

Новини компаній
Відпустка в Україні для мешканців Буковини: доступно, цікаво та безпечно

Багатьом мешканцям Буковини пандемія коронавірусу змінила плани на літо. Наш регіон, на жаль, є лідером за кількістю інфікованих. За нинішніх умов подорожі до курортів Туреччини, Греції, Єгипту, Іспанії, Італії тощо або зовсім неможливі, або пов'язані з безліччю суворих обмежень і серйозних ризиків. Проте альтернатива відпочинку за кордоном є! Чимало мешканців Чернівців та області звернули увагу на цікаві місця України. Внутрішній туризм нині активно розвивається та набуває все більшої популярності. Йдеться як про унікальні природні заповідні зони наших західних областей, так і про курортні містечка південних регіонів. В обох випадках туристу гарантовані нові емоції, свіжі враження, оздоровлення та чудовий відпочинок.

Відпустка в Україні для мешканців Буковини: доступно, цікаво та безпечно, фото-1

Одним із найбільш принципових питань, пов’язаних із внутрішніми подорожами, а також важливою статтею витрат є харчування. З одного боку, воно повинно бути якісним і безпечним (літня спека вже не на жарт розгулялася), з іншого – максимально економним. Це набуває неабиякого значення, якщо йдеться про родинний відпочинок.

Чудовим помічником у цьому традиційно стане найбільша торговельна мережа країни – «АТБ». Добре знайомі мешканцям Чернівців та області супермаркети сьогодні відкриті в кожному куточку України. Вже 1123 магазини «АТБ» працюють у 290 населених пунктах. Мапа присутності таких супермаркетів включає 24 області України.

Цікаво, що протягом кількох останніх років компанія динамічно розширює власну мережу в південному і західному напрямках. Минулого року прийняли перших покупців близько сотні нових комфортних магазинів «АТБ», були підкорені ще дві області – Чернівецька та Закарпатська. У Чернівцях на вулиці Руській, 219е (корп.2) відкрили перший сучасний супермаркет «АТБ» у регіоні.

Відпустка в Україні для мешканців Буковини: доступно, цікаво та безпечно, фото-2

Загалом компанія створює чимало маркетів навіть у невеликих туристичних містечках, завдяки чому з’являються нові робочі місця та підвищується комфорт для мандрівників. Отже, туристи матимуть можливість без зайвих витрат поповнити свої запаси гарантовано якісними продуктами і товарами першої необхідності.

Якщо ж є бажання вирушити до морських курортів України, то варто знати, що численні магазини «АТБ» завжди пропонують якісні продукти. У компанії є навіть власний відділ контролю якості, який регулярно влаштовує перевірки. Більше тисячі товарів щомісяця проходять ретельну експертизу в лабораторіях. Продукти тестують за фізико-хімічними й органолептичними характеристиками. Через це неякісні товари не потрапляють на полиці магазинів цієї мережі.

Товари, які пропонують покупцям в «АТБ», виготовляють, перевозять і зберігають у належних температурних умовах. Компанія володіє солідним власним парком вантажних машин (7 автоколон) і збудувала близько десяти мультитемпературних складських центрів європейського зразка. Це дає можливість контролювати величезний товарообіг, своєчасно доставляти продукти в будь-який куточок країни.

Відпустка в Україні для мешканців Буковини: доступно, цікаво та безпечно, фото-3

Якщо говорити про подорожі до Карпат, то наявність тут торговельних підприємств багаторічного лідера вітчизняного ритейлу позбавляє від потреби тягнути з дому важкі торби із продуктами, ризикуючи при цьому, що харчі зіпсуються на сонці. Набагато простіше придбати все необхідне, прибувши на місце. Асортимент супермаркетів «АТБ» перевищує 3,5 тисячі найменувань, а приблизно третина з них представлена товарами власних торгових марок. Це означає, що ціни на таку продукцію можуть бути нижчими на 30–40%, що дає українському туристу реальну можливість відчутно заощадити кошти. Цінова політика компанії залишається незмінною вже більше ніж чверть століття. Вартість продуктів на поличках добре знайомих майже чотирьом мільйонам постійних клієнтів супермаркетів торговельної мережі завжди на 10–15% нижча за середньоринкову. Досягають цього не за рахунок якості. Секрет максимально доступних цін в «АТБ» вельми простий – це співпраця з виробниками без посередників, системне впровадження інноваційних технологій, динамічне розширення мапи присутності, постійна оптимізація багатьох бізнес–процесів, орієнтація на потреби покупців. Отже, чернівецькі мандрівники, що вирушили у літню подорож Україною, зможуть всюди знайти «АТБ» і поповнити запаси харчів.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...