![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
12:01, 16 червня 2020 р.
Синоптики попереджають буковинців про грозу та підвищення рівня води у річках
фото
![фото ілюстративне фото ілюстративне](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото ілюстративне
Сьогодні, 16 червня, очікується погіршення погодних умов по всій території Буковини.
Як повідомляє Чернівецький обласний центр з гідрометеорології, в найближчі 05-06 год. по території Чернівецької області та місту очікується значний дощ, гроза, при грозі посилення північно-західного вітру до 15-20 м/с. (І рівень небезпечності, жовтий).
У зв’язку з очікуваними опадами, місцями значними, 17 – 18 червня на річках басейнів Прута та Сірету, очікуються швидкоплинні підвищення рівнів води на 0,2 – 0,7 м над сьогоднішніми 16 червня на 08 00 годину.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, якою буде погода на Буковині впродовж тижня. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? -пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі