• Головна
  • Як працює двигун та його принцип роботи
Реклама
18:31, 28 травня 2020 р.

Як працює двигун та його принцип роботи

Реклама

Мотор в перекладі з латині, означає «той, що приводить в рух». У сучасному розумінні двигун - це частина автомобіля, яка перетворює енергію в механічну. Перший двигун «народився» в 1801 році. Француз Філіп Лебон запатентував перший двигун, який працював на світильному газі. Через 70 років винахідник Август Отто, отримали патент на двигун з чотиритактним циклом роботи. Тому всі авто в сучасному світі працюють за його принципом.

Як працює двигун?

Будова цієї деталі досить проста для того, щоб зрозуміти принцип його роботи.

1. Найголовніша деталь - це блок циліндрів. Це корпус двигуна. Всередині блоку влаштована система каналів для змащення і охолодження двигуна.

2. Поршень - це  пустотілий металевий стакан. Верхня частина поршня має спеціальні канавки для поршневих кілець. Такі кільця являють собою забезпеченням високого ступеня стиснення повітряно-паливної суміші. Кільця виконують функцію забезпечують герметичності камери згоряння і є ущільнювачами для того, щоб масло не попадало в камеру згоряння.

3. Кривошипно-шатунний механізм передає зворотно-поступальну енергію руху поршня на колінвал.

Автозапчастини для двигунів ви можете обрати на сайті https://klik.com.ua/164-dvyhuny-ta-aksesuary. Ми пропонуємо широкий вибір продукції та високу якість запчастин.

Принцип роботи двигуна досить простий. З форсунок паливо подається в камеру згоряння і збагачується там повітрям. Після чого іскра від свічки запалювання займає повітряно-паливну суміш. Відбувається вибух. Утворені гази штовхають поршень вниз. Цей процес запускає рух коленвалу, який передає обертальний рух трансмісії. Після чого і відбувається рух коліс.

Які види палива існують для двигуна?

Сьогодні існує достатньо великий вибір двигунів, які використовують різні види палива. Найбільш новітньою розробкою є електродвигуни. Вони працюють завдяки потоку струму, який забезпечує акумуляторна батарея. Такий тип палива не забруднює навколишнє середовище. Електромотор забезпечується деталями, які володіють довгим терміном використання. Тому обслуговування такого авто приносить мінімальні витрати.

Близькими до електромобілів є двигуни, які використовують енергію згорання водню. Даний тип використовує електроенергію також з кисню. Автомобілі на водні швидко заправляються та не потребують багато часу для зарядки.

Менш ефективними є автомобілі-гібриди. В автомобілях цього типу працюють електромотори і двигуни внутрішнього згоряння. Акумулятор для електродвигуна, заряджається під час руху. Також він використовує енергію гальмування.

Газові двигуни працюють завдяки використанні природного газу. Вони більш екологічно чисті, в порівняні з бензиновими або дизельними моторами. Крім того, ціна на газ в рази нижче відносно бензини і дизельного палива.

Вибираючи дизельний двигун, клієнти орієнтуються на те, що зараз вони заплатять більше, але в майбутньому потратять менше на заправку авто.

А ось в бензиновому двигуні 75% енергії згорає, а тільки 25% використовується для руху авто. Завдяки цьому, збільшується продуктивність мотора і діапазон оборотів. Тому часто саме цей тип авто використовують для спортивних змагань і мають більшу цінність серед автолюбителів.

Що можна купити в інтернет магазині для авто?

Великий різновид запчастин можна купити у нашому інтернет магазині https://klik.com.ua/. Якщо ви сумніваєтесь у виборі – зв’яжіться з нашим менеджером. Ми відповімо на Ваші запитання і наддамо Вам найкращий сервіс. Доставка товару відбувається після оплати і ви отримаєте його в найкоротші строки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#двигун #робота_двигуна #аксесуари_двигуна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...