• Головна
  • Цьогорічним випускникам дозволено складати ДПА за бажанням: про освіту буковинцям
фото
13:17, 23 червня 2020 р.

Цьогорічним випускникам дозволено складати ДПА за бажанням: про освіту буковинцям

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Опублікувади закон, що дозволяє цьогоріч випускникам складати державну підсумкову атестацію за бажанням.
Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року" (№3669) опубліковано в офіційній газеті Верховної Ради "Голос України".
Про це йдеться у повідомленні Укрінформ.
Текст закону також оприлюднений на сайті видання.
Закон установлює, що у зв’язку зі здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації.
"Здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, у тому числі у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням", - уточнюється в тексті документа.
Під час презентації законопроєкту представник Президента у Верховній Раді, перший заступник голови ВР Руслан Стефанчук наголосив, що ця ініціатива "жодним чином не спрямована на скасування ЗНО".
Як зауважується у пояснювальній записці до законопроєкту, метою і завданням ухвалення цього законодавчого акту є мінімізація ризиків захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів (студентів), які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, та уможливлення отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти.
Закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
Як повідомлялося, Верховна Рада 18 червня ухвалила президентський закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року" (№3669).
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні відзначають День державної служби. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? -пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
#ДПА #випускники #закон
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...