![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
12:41, 23 червня 2020 р.
Осачук застерігає чернівчан про вихід Прута з берегів та готовність до евакуації (ВІДЕО)
фото
![графік рівнів води, р. Прут, гідрологічна станція графік рівнів води, р. Прут, гідрологічна станція](/dist-assets/images/cap.jpg)
графік рівнів води, р. Прут, гідрологічна станція
В межах Чернівців прогнозується підняття рівня води у річці Прут до понад 6,5 метрів, що загрожує підтопленням прилеглих територій, господарств та будинків.
Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук звернувся до чернівчан та мешканців краю з терміновою інформацією щодо прогнозованого підняття рівня води у річках.
"Застерігаємо і просимо усі служби, підприємства, людей, які живуть поблизу річки Прут забезпечити максимальну безпеку власних домогосподарств, а також осель. Бути готовими у разі необхідності до евакуації," - наголосив Сергій Осачук у зверненні на сторінці у Фейсбук.
Також зазначається, що можливість евакуації стосується і населених пунктів вниз за течією р. Прут, зокрема Новоселиччини.
"Максимальне підняття води у річці прогнозується з 21:00 вівторка до 3 години ночі середи", - зауважив голова Чернівецької ОДА. Більше інформації у відео.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що мер Каспрук попереджає про підтоплення частини Чернівців. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? -пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі