• Головна
  • Мешканців кількох мікрорайонів Чернівців просять бути готовими до можливої евакуації
фото
13:40, 23 червня 2020 р.

Мешканців кількох мікрорайонів Чернівців просять бути готовими до можливої евакуації

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Чернівчан, що проживають неподалік річки Прут, попереджають про підйом рівня води та готовність до можливої евакуації з місць підтоплення.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької міськради, у зв’язку з підвищенням рівня води в річці Прут очікується підйом її рівня до 6 м та підтоплення будинків в районі наступних вулиць:

1.  Мікрорайон «ЛЕНКІВЦІ»: вулиці Галицький шлях, Коломийська, Героїв революції, Староленківська, Піщана, Карпатська, Малицької, Новокиселівська, Борівецька, Бойко, Братів Кантимирів, О.Вільшини, Клубна, Осіння, О.Масикевича, Смоленська, Лінійна, початок вулиць Заводської та Хотинської. Провулки: Староленківський,1-й, 2-й, 3-й, 4-й і 5-й О.Вільшини, 1-й і 2-й Піщаний, Слобідський, Карпатський, 1-й і 2-й Осінній, 1-й і 2-й О.Масикевича, Смоленський, Лінійний. Тупики: Малицької, Бойко. 

2.  Мікрорайон  «вул. ХОТИНСЬКОЇ»: вулиці: Хотинська (від №1 до №55, від №2 до №56), Енергетична, Денисівська, Мисливська, Рокитнянська, Новожучківська, Заводська, 5, 7, 9, 11 ”А”, 11” Б”, 13, 15, 17, Мошинська, Ягідна, Вільховецька, Хмелівська, Робоча, Нова, Городня. Провулки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Залізничний, 4-й і 5-й Заводський, 1-й і 2-й Поштовий, 1-й, 3-й Рокитнянський. Тупик: Денисівський. 

3. Мікрорайон «СТАРА ЖУЧКА»: вулиці: Калинівська, Ткачука, Межирічна, Січова, Річна, М.Сибіряка, Молодогвардійська, Новгородська, Голубівська, Суходольська, Слобідська, Селезнівська. Провулки: 1-й і 2-й Калинівський, Межирічний, Ткачука, Січовий, Річний, 2-й  Рокитянський, Селезнівський. Тупик: Січовий.  

3. Мікрорайон «Калічанка»: вулиці: Волинська, Черкаська, Ямпільська, Сінельникова, Ізмайлівська, Вапнярськ, Гаївська, Ромаданівська, Казатинська, Архангельська. Провулки: Прутський.

Населенню, що проживає на цих вулицях, підготувати необхідні речі, документи, цінності, ліки,мінімально необхідні харчі. 

У разі підтоплення, паводку відключити газ, електроенергію, перекрити воду, зачинити вікна та двері та взяти з собою підготовлені речі. 

Про одержану інформацію повідомте сусідів, надайте допомогу людям похилого віку та хворим, виходьте на підвищені місця. За будь-яких обставин не панікуйте та будьте організованими!  

Міська рада рекомендує уважно стежити за офіційними  повідомленнями  міської комісії з питань ТЕБ та НС!  

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що буковинці потерпають від наслідків негоди. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? -пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
#підтоплення #Чернівці #Прут #евакуація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...