![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
17:12, 25 червня 2020 р.
Понад 580 буковинців не з'явилися на ЗНО з математики
фото
![фото пресслужби Чернівецької ОДА фото пресслужби Чернівецької ОДА](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото пресслужби Чернівецької ОДА
Сьогодні, 25 травня, відбулося ЗНО з математики, на яке у Чернівецькій області зареєструвалися 2845 буковинців. Однак участь у тестуванні взяло 2263 осіб, адже 582 - не з’явилися.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 25 червня тестуванням із математики. Цьогоріч, окрім ручки та пляшки з водою, учасники мали взяти з собою захисні маски. Перед початком тестів їм також вимірювали температуру. Усі пункти тестування працювали згідно протиепідемічних норм.
Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернівецької ОДА.
Директор департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Микола Харатін розповів, що всіх учасників ЗНО довезли до пунктів тестування. Одні доїжджали шкільними автобусами, а інші - приватним транспортом. Навіть діти із Путильського району, де через паводок пошкоджено шляхи, вчасно дісталися до пунктів тестування.
Нагадаємо, цьогоріч основна сесія ЗНО триватиме з 25 червня до 17 липня. Наступне тестування буде 30 червня, складатимуть українську мову та літературу.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Чернівцях усі пункти готові до ЗНО. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? -пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:01, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі