• Головна
  • Триває набір буковинців на військову службу за контрактом у 14 окрему механізовану бригаду
14:13, 26 червня 2020 р.

Триває набір буковинців на військову службу за контрактом у 14 окрему механізовану бригаду

Триває набір буковинців на військову службу за контрактом у 14 окрему механізовану бригаду

Загартована в боях, потужна та славна військова частина пропонує буковинцям посади рядового, сержантського та офіцерського складу, як бойові, так і не бойові.

Є чимало привабливих пропозицій для громадян, які не проходили військової служби, зокрема, із фахом медиків, водіїв, механіків тощо. Із дотриманням всіх вимог, пов’язаних із карантином, комісаріати проводять відбір кандидатів та запрошують на військову службу чоловіків та жінок віком від 18 до 57 років. За швидкий термін, до трьох місяців, є змога здобути фах та приступити до почесної справи, повідомляє пресслужба Чернівецького обласного військового комісаріату.

Військовослужбовці та їх родини користуються низкою пільг та отримують додаткові виплати з урахуванням сімейних обставин та участі в бойових діях. При укладанні контракту виплачується грошова допомога від 16800 до 21000 гривень, щорічні виплати на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення.

За рахунок держави для військовослужбовців передбачене речове та продовольче забезпечення, медичні послуги, санітарно-курортне лікування. Проживання в гуртожитках також є безкоштовним, за бажання є змога орендувати житло, отримуючи за це грошову компенсацію.

Під час служби гарантовано збереження посади на попередньому місці роботи та середньомісячного заробітку.

Грошове забезпечення солдата складає близько 11000 гривень. Розмір виплат залежить від вислуги, звання та займаної посади. Так, командир роти отримує в середньому від 15000 гривень у пункті постійної дислокації, від 21000 гривень на другій лінії та від 32000 гривень на першій лінії в районі ООС.

Звертайтеся, щоб дізнатися про пропозиції саме для вас, до місцевих комісаріатів.  Телефонуйте: 0509480349(0372) 52 43 49.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні планують підвищити штрафи за перевищення швидкості. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? -пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
#буковина #служба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...