• Головна
  • Із початку дії Програми медгарантій НСЗУ виплатила лікарням Буковини понад 467 млн грн
11:38, 27 червня 2020 р.

Із початку дії Програми медгарантій НСЗУ виплатила лікарням Буковини понад 467 млн грн

Із початку дії Програми медгарантій НСЗУ виплатила лікарням Буковини понад 467 млн грн

Із загального бюджету за надання спеціалізованої медичної допомоги 44-ом закладам Чернівецької області Національна служба здоров’я України виплатила понад 306,4 мільйона гривень.

За надання екстреної медичної допомоги виплачено більше 35,2 мільйона гривень, повідомляє пресслужба Чернівецької облдержадміністрації.

За надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього медичні заклади Буковини отримали найбільше грошей від НСЗУ – майже 125,4 мільйона гривень.

– Західний міжрегіональний департамент опікується 477-ма закладами охорони здоров’я восьми областей – Львівської, Рівненської, Волинської, Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької. За квітень-червень за надання послуг за Програмою медичних гарантій спеціалізованим медзакладам цих областей виплатили 3,6 мільярда гривень. Центри екстреної медичної допомоги отримали 411 мільйонів гривень, – розповіла директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця.

Чернівецька область посідає четверте місце в Україні за виплатами приватним медзакладам, які надають спеціалізовану допомогу. З квітня за договорами НСЗУ виплатила 6,5 мільйона гривень, з яких 5,6 мільйона пішли на медичну реабілітацію пацієнтів з ураженням нервової системи і опорно-рухового апарату.

Також договір з НСЗУ підписали два ФОПи, які надають спеціалізовану медичну допомогу. У Чернівцях ФОП надає амбулаторні послуги, у Львові – пріоритетну послугу з інструментальної діагностики онкології.

Загалом в Україні з початку впровадження Програми медичних гарантій (1 квітня 2020 р.) НСЗУ виплатила 2117-ти медичним закладам вторинного рівня понад 16 мільярдів гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні планують підвищити штрафи за перевищення швидкості. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? -пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
#медгарантії #лікарні
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...