• Головна
  • Буковина, столиця та ще 12 регіонів не готові до послаблення карантину - МОЗ
фото
14:02, 30 червня 2020 р.
1

Буковина, столиця та ще 12 регіонів не готові до послаблення карантину - МОЗ

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Епідемічна ситуація у 13 областях та місті Києві не відповідає критеріям, визначеним МОЗ України для переходу на наступний етап карантину.

Станом на 30 червня Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Одеська, Рівненська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ не готові до послаблення карантинних обмежень. Про це свідчать показники Міністерства охорони здоров'я України.

Дані з АР Крим та м. Севастополя відсутні.

Зауважимо, що перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні стрімко зросла кількість хворих на пневмонію. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? -пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram

#показники #МОЗ #карантинні обмеження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Жора
30 червня 2020 р., 14:43
5 й месяц без работы и денег. Слава Украине и чтоб вы сдохли со своим фейковым карантином
Оголошення
live comments feed...