
19:37, 6 липня 2020 р.
У травні буковинці сплатили за житлово-комунальні послуги 201 млн грн

Про оплату населенням Чернівецької області житлово-комунальних послуг у травні 2020 року інформує пресслужба Головного управління статистики у Чернівецькій області.
У травні п.р. населенням Чернівецької області сплачено за житлово-комунальні послуги 201 млн.грн.
Разом з тим, заборгованість зі сплати за такі послуги є значною.
Так, на кінець травня п.р. буковинці найбільше заборгували за постачання та розподіл природного газу (307 млн.грн) й електричної енергії (215 млн.грн.). Заборгованість населення за постачання теплової енергії та гарячої води становила 60 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 28 млн.грн, за управління багатоквартирним будинком – 25 млн.грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 7 млн.грн.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що чернівчани можуть змінити виборчу адресу без зміни місця реєстрації. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? -пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:23
20:34
Вчора
19:07
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
21:53, 26 червня
10
18:44, 24 червня
5
live comments feed...
Коментарі