• Головна
  • УЗД під час вагітності. Чи безпечно це для мами та малюка?
Новини компаній
10:08, 17 липня 2020 р.
Надійне джерело

УЗД під час вагітності. Чи безпечно це для мами та малюка?

Новини компаній
 УЗД під час вагітності. Чи безпечно це для мами та малюка?

Вагітність – це безумовно щасливий період у житті кожної сімейної пари. Разом з тим, досить хвилюючий. Тому що батьки переживають про здоров’я майбутньої дитини та власне жінки. Кожна мама для моніторингу перебігу свого стану звертається за консультацією до лікаря та здійснює контроль за допомогою ультразвукового дослідження для вагітних.

Адже сьогодні УЗД є незамінною методикою під час ведення вагітності.

Даний вид діагностики утримує свою популярність вже кілька десятків років поспіль. Завдяки ньому можна своєчасно виявити можливі ранні патології у жінки та плода. 

Професійну консультацію  щодо перебігу вагітності нададуть спеціалісти медичного центру "Базисмед". Для УЗД  в клініці вони використовують якісне та сучасне медичне обладнання. На революційному обладнанні нового покоління можна не лише провести кваліфіковане обстеження, але й отримати фото і відео на згадку. Технологія сканування ультразвуком 3D-4D HDL дає можливість батькам побачити всі деталі, включно з вірогідністю розпізнавання ймовірних проблем у здоров’ї майбутньої дитини. А це чи не найважливіший фактор в її успішному виношуванні. 

Але чи є ультразвукове дослідження безпечним для жінки та її малюка?

 УЗД під час вагітності. Чи безпечно це для мами та малюка?, фото-1

Згідно світових даних та лікарських практик, УЗД є безпечною як для матері, так і для дитини. Впродовж усього часу використання зазначеної діагностики не виявили жодних ускладнень від дії ультразвуку. Метод заснований на звукових коливаннях високої частоти, які не несуть жодної небезпеки. Ультразвукове дослідження для вагітних можна здійснювати в будь-якому віці. Ще однією перевагою УЗД є відсутність механічного проникання в організм та відсутність болю.

Як же діє ультразвук?

 УЗД під час вагітності. Чи безпечно це для мами та малюка?, фото-2Спеціальний датчик – трансдюсер – фіксує обриси майбутнього малюка, може «транслювати» невловимі для слуху людини звукові хвилі. Завдяки ультразвуковому дослідженню, до прикладу, виявляється можлива кровотеча у дитини, яка демонструється завдяки апарату в кольорі. Проте сила ультразвуку та опромінення при цьому – мінімальні.

Періоду вагітності неодмінно очікує кожна жінка та сімейна пара.

Кваліфікований огляд у лікаря є  невід'ємною частиною вагітності.

Майбутня мама повинна бути готова до того, що не раз завітає до лікарні впродовж 9-ти місяців. Але не варто хвилюватись! Адже здача аналізів, консультація гінеколога, ультразвукове дослідження – всі ці та інші процедури можуть стати комфортними та швидкими. 

Всі працівники МЦ «Базисмед» систематично беруть участь у передових медичних конференціях та тематичних заходах. Таким чином лікарі підвищують кваліфікацію та постійно вдосконалюють свою професійну компетентність, здійснюють дослідження на найвищому експертному рівні, працюють з національним лідером в лабораторній діагностиці «Діла». 

Задля збереження унікального моменту – початку нового життя – в медичному центрі під час УЗД можна отримати приємну послугу – фото малюка та відео його перших рухів. Таким чином ця щаслива мить стовідсотково закарбується.

Не можемо не повідомити про можливу анонімність у визначенні статі довгоочікуваного малюка.

 УЗД під час вагітності. Чи безпечно це для мами та малюка?, фото-3

Якщо майбутні батьки бажають зберегти в таємниці стать дитини, ми охоче йдемо на зустріч. І спеціальний конверт, в який вкладені відповідні дані, є можливість відкрити у колі рідних та друзів у будь-який час.

На період дії карантину в центрі розуміють важливість посиленої безпеки вагітних та дбають про їх здоров'я. Для унеможливлення скупчення людей і створення черги рекомендуємо зареєструватись онлайн. Попередній запис в "Базисмед" можна здійснити через офіційний вебсайт медичного центру https://www.bazismed.com/ , де необхідно вказати ім’я, номер мобільного телефону та натиснути «записатись». Після цього менеджер центру телефонує для узгодження дати, часу та умов відвідування. Або  варто зателефонувати за діючим номером гарячої лінії: 0 800 600 620 .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УЗД #вагітність #безпека при УЗД #майбутня мама
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...