
фото
15:42, 22 липня 2020 р.
Надійне джерело
Ні пропаганді гомосексуалізму: депутати з Буковини подали законопроєкти щодо захисту сім'ї
фото

фото ілюстративне
Нардепи з Буковини зареєстрували у парламенті два проєкти законів щодо захисту інституту сім'ї в Україні. В одному з них пропонується внести зміни до КУАп щодо відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму.
Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодачих актів України щодо охорони сім'ї, дитинства материнства і батьківства та Проєкт Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму зареєстрували сьогодні, 22 липня, на сайті Верховної Ради. Про це пише 0372.ua з посиланням на офіційний портал Верховної Ради України.
Законопроєкти зініціювали народні депутати Георгій Мазурашу та Олена Лис. Дані проєкти розглядатимуться у двох основних комітетах парламенту - Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики і Комітеті з питань правоохоронної діяльності.
Читайте також: Кількість інфікованих українців за добу знову зросла.
Якщо ви стали свідком надзвичайної події – пишіть про це нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах – Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:33
Вчора
Спецтема
Оголошення
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
04:04, 20 квітня
live comments feed...
Коментарі