09:40, 1 серпня 2020 р.
Надійне джерело
Топ-3 рецепти консервації яблук для буковинців
Настав сезон заготівлі яблук на зиму. Є безліч способів, за допомогою яких можна консервувати їх на зиму. Ми пропонуємо вам три рецепти, які не залишать байдужим нікого.
Класичний рецепт коричних часточками яблук
ІНГРЕДІЄНТИ
- 0,5 кг свіжих яблук;
- 0,3 кг цукру-піску;
- паличка кориці або кілька щіпок меленої спеції за смаком;
- 1 ч. л. лимонної кислоти;
- 2 ст. чистої кип’яченої води.
Яблука в сиропі: прості і смачні рецепти консервованих плодів
Приготування
Всі плоди потрібно помити, видалити пошкоджені, просушити на паперовому рушнику, після чого видалити кісточки і нарізати часточками. Нагрівають всю воду, зазначену в рецепті, додають цукор і варять десять хвилин, щоб кристали розчинилися і сироп почав згущатися. Двох півлітрових банок буде достатньо для закрутки такої кількості плодів. На дно тари кладуть паличку кориці або насипають порошок спеції, після чого завантажують скибочки яблук. Зверху наливають сироп, щоб він діставав до горлечка банки і зверху посипають лимонною кислотою. Тару з фруктами пастеризують в киплячій воді протягом десяти хвилин, після чого закривають бляшаними кришками і прибирають в перевернутому вигляді під теплу ковдру, щоб вони охололи. Через дві доби яблука повністю охолонуть і їх можна буде прибрати в прохолодне місце на зберігання до зими.
Простий рецепт консервованих яблук без додавання спецій
ІНГРЕДІЄНТИ
- 2 кг цілих яблук;
- 0,8 кг цукру;
- 2 літри кип’яченої води;
- 2 ст. л. соку лимона.
Насамперед треба промити фрукти і дати їм стекти, розділити кожне яблуко навпіл і видалити серцевину, після чого нарізати часточками товщиною в пів сантиметра. Далі наливають воду в каструлю, нагрівають до закипання і всипають цукор з лимонним соком. Сироп повинен кипіти п’ятнадцять хвилин, щоб загуснути.
Яблука в сиропі: прості і смачні рецепти консервованих плодів
Потім у гарячу суміш опускають часточки фруктів, розмішують вміст каструлі і проварюють кілька хвилин на маленькому вогні. Потім перекладають гарячі яблука в стерилізовані банки з допомогою шумівки, яка попередньо була ошпарена окропом, після чого знову ставлять сироп на плиту і доводять до кипіння. Тепер заливають банки з яблучками сиропом, щоб він діставав до верху тари, закочують кришками з жерсті. Кожну банку перевертають і охолоджують, тільки після цього її прибирають у прохолодне і темне місце для зберігання протягом багатьох місяців.
Ароматні яблука з додаванням шафрану
ІНГРЕДІЄНТИ
- 1 кг зелених яблук;
- 1/4 ч. л. шафрану;
- 0,3 кг цукрового піску;
- 0,75 л кип’яченої води.
У сотейник насамперед наливають воду і кип’ятять її, після чого додають цукор і перемішують, щоб той не прилипав до дна ємності. У гарячий сироп додають шафран, розмішують і знову доводять до кипіння, після чого кип’ятять рідина не більше десяти хвилин, щоб цукор повністю розчинився і сироп став бурштинового кольору. З чистих і відібраних яблук вирізують серцевину, видаляють насіння і плоди нарізають на скибочки на свій розсуд. Потім опускають шматочки яблучок в киплячий сироп, обережно розмішують, щоб не пошкодити м’якоть плодів. Варять шматочки в сиропі близько п’ятнадцяти хвилин, щоб яблука не встигли розваритися і перетворитися в кашку.
Далі масу з фруктами і сиропом переливають в стерилізовані банки і закривають кришками. Перші дві доби їх зберігають догори дном під ковдрою, потім прибирають в погріб, гараж або холодильник для подальшого користування.
Читайте також:Посадовцю з Буковини повідомлено про підозру через невиконання рішення суду
На Буковині у контрабандистів вилучили цигарок на пів мільйона гривень
Якщо ви стали свідком надзвичайної події – пишіть про це нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах – Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
Вчора
14:09
Вчора
Спецтема
Оголошення
10:59, 3 вересня
09:01, 31 серпня
12:04, 10 вересня
2
13:55, 2 вересня
16:12, 30 серпня
3
live comments feed...
Коментарі