• Головна
  • Від перегляду заголовків можна захворіти: цікаве буковинцям
Дослідження
12:15, 2 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Від перегляду заголовків можна захворіти: цікаве буковинцям

Дослідження
Від перегляду заголовків можна захворіти: цікаве буковинцям

Маса новин у стрічці протягом усього дня атакує вашу свідомість Через це може погіршити самопочуття. При цьому не має значення, читаєте ви новини на своєму телефоні, у газеті або дивитеся по телебаченню. Нове дослідження розкриває вплив заголовків новин – і він далеко не позитивний, про це пише 0372.ua.

Згідно з опитуванням Дослідницького центру Pew (Вашингтон), 7 із 10 американців відчувають себе пригніченими через величезну кількість новин. Дослідження, яке здійснювалося від 22 лютого до 4 березня 2018 року, довело, що 68% людей у США відчувають себе втомленими після перегляду низки новин. Під час опитування також було встановлено, що люди, які просто стежать за новинами, хвилюються менше, ніж ті, хто жадібно переглядає їх.

Нагадаємо, що Фахівці назвали найнадійніші кросовери: цікаве буковинцям (фото)

На те, що втомлюється людина від перегляду заголовків, також впливає і її ставлення до ЗМІ. Той, хто вважає, що ці організації погано виконують свою роботу інформування громадськості, відчуває себе більш змученим, ніж той, хто думає, що джерело добре подає інформацію.

Від перегляду заголовків можна захворіти: цікаве буковинцям, фото-1, фото ілюстративне

фото ілюстративне

Однак люди не просто втомлюються від новин: постійний потік негативних заголовків може мати і фізичний вплив. Коли людина читає про стихійні лиха та стрілянину у школі, політичні заворушення та різні кризові явища, це може позначитися на її здоров'ї.

Щоразу як ми чуємо про негативну подію, ми переходимо у режим стресу. Ми можемо заціпеніти або занадто активно відреагувати на небезпечну загрозу. Такий стан викликаний виробленням гормонів стресу, таких як кортизол і адреналін", – розповідає психотерапевт Сюзанна Баббель, що спеціалізується на відновленні після травм.

Коли ми щоразу переживаємо цей стрес, результатом може бути поганий сон, неспокій і депресія, головні болі, м'язове напруження та проблеми зі шлунком, а також багато інших симптомів.

Та є спосіб впоратися із цим негативом – не перевантажуватися новинами. У кожного є власна межа, потрібно старатися її не перевищувати.

Читайте також: У Чернівецькій області – майже сто нових випадків зараження коронавірусом

Кількість зареєстрованих активних хворих коронавірусом – понад 30 тисяч: головне буковинцям

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Заголовки #здоров'я #дослідження #втома
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...