• Головна
  • Добірка книг сучасної української літератури, які варто прочитати: корисне буковинцям
Релаксні новини
21:33, 3 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Добірка книг сучасної української літератури, які варто прочитати: корисне буковинцям

Релаксні новини
Добірка книг сучасної української літератури, які варто прочитати: корисне буковинцям

Читати стає модно, тепер книги ніхто не забороняє, вони є у вільному доступі, а писати можна про все. Що почитати на дозвіллі з сучасної української літератури розповідає сайт 0372.ua

 Топ-5 книг сучасної української літератури, які варто прочитати:

  •  «Коханці Юстиції» Юрій Андрухович. Цей роман про людей, які потрапили у неймовірно складні обставини або досить трагічні ситуації. Ці ідеалісти та повстанці прагнуть виправити недосконалий світ, але правда роблять це якось по-своєму. Головна особливість цього роману полягає в тому, що автор зумів у ньому з'єднати в одне ціле історичний антураж, документальні свідчення, легенди та містику.
  • «Спустошення» Любко Дереш. Роман про дорослішання, про переломні моменти, які трапляються в житті кожного, про те, як важко іноді зробити вибір та зробити крок назустріч невідомому. У творі автор розмірковує про межі життя та на прикладі героїв розповідає про те, що хтось має сміливість переступити через них та рухатись далі, а хтось – так і не вирішується щось змінити та пливе за течією. Прочитавши цю книгу, ви мимоволі задумаєтеся про те, який шлях обрати вам та в якому випадку ви втратите більше.
Добірка книг сучасної української літератури, які варто прочитати: корисне буковинцям, фото-1
  • «Інтернат» Сергій Жадан. Книга розповідає про сучасні події, що відбуваються на Сході Україні, а також про людей, які опинились по обидві сторони від лінії вогню. А ще ця книга про вибір, який доводиться робити навіть тоді, коли зовсім цього не хочеться. Сергію Жадану вдалося передати весь той жах, у який потрапили звичайні люди та які не підтримували ні одну, ні іншу сторону, адже для них зло – це все те, що загрожує їх життю, руйнує будинки та завдає втрат. А через призму сприйняття ситуації головним героєм, автор показує, як важко мирним жителям зробити правильний вибір та зрозуміти, хто свій, а хто чужий.
  • «Музей покинутих секретів» Оксана Забужко. У цьому багатогранному романі три паралельних сюжетні лінії вміло пов'язані між собою. Тут є історія кохання, зради та дружби, людяності та звірства. Разом з головною героїнею ви будете розгадувати страшну таємницю, якій вже більше півтора століть, дізнаватись історію її родини та вивчати події давно минулих років, з яких коли-то все і почалось.
  • "Солодка Даруся" Марія Матіос. "У цій драмі «на три життя» немає нічого однозначного: ні персонажів, ні обставин, ні розв’язки. В романі немає епохальних людей чи подій, позитивних чи негативних героїв, але, як стверджує критика, «коли читаєш цю книгу, болить серце». Саме сімейна сага, чим насправді є «Солодка Даруся», витворює правдивий дух минулої епохи, «родимі знаки» якої дотепер заважають частині сучасного суспільства сприймати українську історію без купюр, цензури і дратівливості. 

Приємного читання!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#що почитати #сучасна українська література #що почитати на дозвіллі
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...