• Головна
  • Чернівці – «Євросоюз в мініатюрі»! Нові ідеї від "Єдиної Альтернативи"
Фото
20:32, 5 серпня 2020 р.
1
Надійне джерело

Чернівці – «Євросоюз в мініатюрі»! Нові ідеї від "Єдиної Альтернативи"

Фото
Чернівці – «Євросоюз в мініатюрі»! Нові ідеї від "Єдиної Альтернативи"

У вівторок, 4 серпня, відбулася третя з чотирьох запланованих візійних зустрічей учасників громадянського руху «Єдина Альтернатива». Про це повідомляє сайт 0372.ua.

На відміну від двох попередніх обговорень, де спільно із засновником Києво-Могилянської бізнес-школи та Школи управління УКУ, ексміністром економічного розвитку та торгівлі України Павлом Шереметою, команда А працювала над проблемами міста та можливостями їх вирішення, цього разу відповідальні чернівчани в лаконічній формі подавали ідеї до візії майбутнього міста.

Домашнім завданням від ексміністра для учасників обговорення Ідеї Міста було написати словесну асоціацію з Чернівцями у 280 символах. То ж розпочали зустрічі небайдужі мешканці міста, громадські діячі, підприємці, будівельники, лікарі, вчителі, ветерани бойових дій, волонтери, ІТ-спеціалісти з висловлення свого бачення розвитку Чернівців.

На думку Команди А, в майбутньому Чернівці – це місто можливостей, в якому кожен може розвивати свій потенціал, отримуючи за це гідну оплату праці.

Чернівці – «Євросоюз в мініатюрі»! Нові ідеї від "Єдиної Альтернативи", фото-1

Єдина Альтернатива готова й до революції… урбаністичної – абсолютно всі публічні простори в Чернівцях мають надихати як мешканців так і гостей міста.

Учасники візійного дискурсу впевнені, що Чернівці це не лише таємна столиця Європи, посередині між Києвом та Бухарестом, Краковом та Одесою, а й «Євросоюз в мініатюрі».

Робота над ідеєю міста та вирішенням проблемних питань вже традиційно відбувалась у прямому ефірі. Активні та небайдужі чернівчани долучилися до спільного формування єдиного бачення комфортного міста, в якому варто залишитися та жити, в тому числі у форматі он-лайн.

Учасники візійної зустрічей перейшли й до побутових проблем таперегляду невирішених локальних питань в місті, поділивши Чернівці на мікрорайони.

Для чернівчан важливо, щоби усі райони Чернівців були комфортними для мешканців. Для цього необхідний налагоджений графік курсування громадського транспорту і головне – їх якісний стан.

Чернівці – «Євросоюз в мініатюрі»! Нові ідеї від "Єдиної Альтернативи", фото-2

На думку команди А, проблемою нинішньої влади у вирішенні багатьох локальних питань є те, що з громадами не працювали та не допомагали їм самоорганізовуватися.

Можливостей для розвитку Чернівців є безліч, пріоритетним є організація цих процесів та відповідальність за дії, про що і наголошують в «Єдиній Альтернативі».

Попереду фінальна візійна зустріч з Павлом Шереметою, де учасники Команди А перейдуть до формування та представлення комплексної Ідеї міста.

Це має стати спільний продукт, за реалізацію якого «Єдина Альтернатива» готова взяти відповідальність на себе.

Громадська організація «Єдина Альтернатива» запрошує всіх небайдужих чернівчан приєднуватись до розробки Ідеї міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#єдина альтернатива #чернівці #громадська організація чернівці
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Natalia Smirnova
6 серпня 2020 р., 10:08
Перше і найголовніше завдання  цього проекту, навчити молодь культурі поведінки в громадських місцях.
Оголошення
live comments feed...